fbpx
profile-photo

Андерс Аслунд

Старший консультант Ради директорів; Постійний старший науковий співробітник Dinu Patriciu Eurasia Center, Atlantic Council

Біографія

Андерс Аслунд — Resident Senior Fellow, Dinu Patriciu Eurasia Center, Atlantic Council. До цього – старший науковий співробітник Інституту Петерсона. Також він є професором Джорджтаунського університету. Досліджує економіку Росії, Україні та Східної Європи, а також вивчає більш широкі наслідки переходу до ринкової економіки.

Андерс Аслунд працював у Фонді міжнародного миру Карнегі з 1994 по 2005 рік, спочатку як старший науковий співробітник, а потім з 2003 року на посаді директора програм по Росії та Євразії. Він також працював в Інституті Брукінгса та Інституті перспективних російських досліджень Кеннана.

Отримав докторський ступінь в Оксфордському університеті і працював економічним радником урядів Росії, України та Киргизстану. Був професором Стокгольмської школи економіки і директором-засновником Стокгольмського інституту економіки Східної Європи. Працював шведським дипломатом в Кувейті, Польщі, Женеві та Москві.

Андерс Аслунд є членом Російської академії природничих наук і почесним професором Киргизького національного університету. Також він — співголова опікунської ради Київської школи економіки і голова консультативної ради Центру соціально-економічних досліджень (CASE), Варшава.