Викладач ІТ дисциплін

У 2021 році Київська школа економіки (КSЕ) запустила три бакалаврські програми: «Бізнес-економіка», «Економіка та великі дані» та «Програмна інженерія та бізнес-аналіз». Навчальний рік у КSЕ розділений на 5 мінітермів, кожен триває 2 місяці. Студенти вивчають три предмети одночасно, що дозволяє їм краще зосередитися на матеріалі. Навчання починається українською мовою, починаючи з другого курсу, мова викладання – англійська. Стандартний режим навчання – офлайн, проте, відповідно до обставин, КSЕ забезпечує всім студентам можливість навчатися онлайн або асинхронно. КSЕ співпрацює з Coursera та EdX, надаючи своїм студентам для їхньої успішної кар’єри можливість проходити курси та отримувати сертифікати від провідних університетів.

 

ІТ-частина навчального плану на наступний навчальний рік містить такі курси: «Вступ до ІТ», «Основи програмування», «Прикладні алгоритми та структури даних I та II», «Парадигми програмування», «Об’єктно-орієнтоване програмування та дизайн», «Веб-розробка», «Операційні системи», «Підготовка та візуалізація даних».

 

Вам буде запропоновано викладати від 3 до 4 дисциплін з ІТ на навчальний рік (до 20 ЄКТС) і, за домовленістю, асистувати на курсах ваших колег. Типове навчальне навантаження становить 8-10 академічних годин на тиждень. Крім ваших викладацьких обов’язків, вас можуть попросити керувати студентськими проєктами (бути ментором) та/або керувати курсовими роботами.

 

Вимоги:

  • Досвід викладання ІТ-дисциплін на бакалавраті
  • Вільне володіння англійською мовою та вміння ефективно нею викладати
  • Практичний досвід програмування.

 

Бажано:

  • Досвід викладання ІТ-дисциплін для студентів не ІТ-спеціальностей

 

Документи:

  • Резюме
  • Супровідний лист, у якому зазначаються причини подання заявки, кваліфікації щодо посади, а також свої наміри та бачення себе в цій ролі
  • Викладацька заява з описом вашого підходу до викладання та переліком ІТ-дисциплін, які ви готові викладати

 

Ви також можете надати рекомендаційні листи та результати нещодавніх опитувань студентів щодо вашої викладацької діяльності.