fbpx

Київська школа економіки

Київська школа економіки (KSE), заснована у 1996 році Консорціумом економічних досліджень та освіти, – це навчальний заклад світового рівня з відмінною репутацією як в Україні, так і за кордоном.

У світі, де тривають зіткнення економічних, політичних, технологічних та природних сил, Україна у поточному інституційному стані є слабким гравцем. Щоб вижити і процвітати, бути впливовою та створювати цінність для вирішення найбільш серйозних викликів, з якими стикається людство, Україна повинна розвинути власну інтелектуальну спроможність. Ми існуємо, щоб створювати інтелектуальну основу для сильної та інноваційної економіки України. 

Хто ми?

 

KSE належить до когорти найкращих шкіл Центральної та Східної Європи, готуючи майбутнє покоління економістів світового рівня. Таким чином, діяльність KSE сприяє розвитку сфер економіки, бізнесу, а також економічної політики в Україні та сусідніх державах.

 

Школа пропонує бакалаврські і магістерські програми, а також багато середньострокових програм.

 

KSE також є провідною економічною інституцією, що адвокує ринкові реформи в Україні через освіту, економічні дослідження та відкриті обговорення.

Яка наша мета?

 

Ми існуємо, щоб будувати інтелектуальну основу для сильної та інноваційної економіки України.

 

Ми віримо у академічну доброчесність, пріоритетність наукового підходу, змагальність у навчальному процесі та міжнародні стандарти якості.

Історія

 

KSE була заснована у 1996 інституцією EERC та благодійним фондом Eurasia Foundation.

 

З 2015 Київська школа економіки керується її випускниками.

 

З 2021 року Київська школа економіка запускає дві освітні програми бакалаврського рівня: Бізнес-економіка, Економіка і великі дані та Програмна інженерія і бізнес-аналіз.

Випускники

 

KSE має 766 випускників магістерських економічних програм та більш ніж 151 випускників MBA-програм. Близько 156 з них отримали докторський ступінь (Ph.D.) на Заході, багато повернулися в Україну. Вибірка академічного та професіонального представлення включає в себе:

Підтримка

 

Ми щиро вдячні нашим випускникам, спонсорам, стратегічним партнерам та друзям KSE, хто підтримав KSE! Щоб зробити свій внесок, будь ласка, скористайтесь цим посиланням.