Київська школа економіки

Київська школа економіки (KSE), заснована у 1996 році Консорціумом економічних досліджень та освіти, – це навчальний заклад світового рівня з відмінною репутацією як в Україні, так і за кордоном. KSE входить до числа найкращих шкіл Центральної та Східної Європи, готуючи майбутнє покоління економістів світового рівня.  Таким чином, діяльність KSE сприяє розвитку сфер економіки, бізнесу, а також економічної політики в Україні та сусідніх державах. KSE провадить свою освітню діяльність за підтримки Уряду Швеції

У світі, де тривають зіткнення економічних, політичних, технологічних та природних сил, Україна у поточному інституційному стані є слабким гравцем. Щоб вижити і процвітати, бути впливовою та створювати цінність для вирішення найбільш серйозних викликів, з якими стикається людство, Україна повинна розвинути власну інтелектуальну спроможність. Ми існуємо, щоб створювати інтелектуальну основу для сильної та інноваційної економіки України. 

Хто ми?

 

Київська школа економіки (KSE), заснована у 1996 році Консорціумом економічних досліджень та освіти, – це навчальний заклад світового рівня з відмінною репутацією як в Україні, так і за кордоном. KSE входить до числа найкращих шкіл Центральної та Східної Європи, готуючи майбутнє покоління економістів світового рівня. Таким чином, діяльність KSE сприяє розвитку сфер економіки, бізнесу, а також економічної політики в Україні та сусідніх державах.

 

Школа пропонує 7 магістерських програм з економіки, бізнесу, публічної політики та врядування, а також багато середньострокових програм.

 

KSE  також є провідною економічною інституцією, що адвокує ринкові реформи в Україні через освіту, економічні дослідження та відкриті обговорення.

Яка наша мета?

 

Ми існуємо, щоб будувати інтелектуальну основу для сильної та інноваційної економіки України.

 

Ми віримо у академічну доброчесність, пріоритетність наукового підходу, змагальність у навчальному процесі та міжнародні стандарти якості.

Історія

 

KSE була заснована у 1996 інституцією EERC та благодійним фондом Eurasia Foundation.

 

З 2015 Київська школа економіки керується її випускниками.

Випускники

 

KSE має 712 випускників магістерських економічних програм та більш ніж 40 випускників MBA-програми. Близько 140 з них отримали докторський ступінь (Ph.D.) на Заході, багато повернулися в Украну. Вибірка академічного та професіонального представлення включає в себе:

Підтримка

 

Ми щиро вдячні нашим випускникам, спонсорам, стратегічним партнерам та друзям KSE, хто підтримав KSE! Щоб зробити свій внесок, будь ласка, скористайтесь цим посиланням.

Стратегічні партнери Київської школи економіки