fbpx

Вплив

Ініціативи та співініціативи Київської школи економіки — це проекти, де наші студенти, викладачі та дослідники провадять економічні дослідження та поширюють свої знання, розв'язуючи актуальні питання та забезпечуючи обмін досвідом з найкращими світовами практиками і вченими у сфері економіки. Ініціативи здійснюються у сферах закупівель, журналістики, публічних подій, дослідження реформ і не тільки! Їх результатами є професійні тренінги, медіа-продукти, а також підтримка українського процесу реформ. Багато з проектів мають декілька співорганізаторів, але всі вони розділяють знак успішності Школи, а спільнота Київської школи економіки активно долучена до їх роботи, і ми впевнені, що вони можуть мати вирішальне значення для економіки та поступу реформ в Україні!

Наша команда Центр досліджень продовольства та землекористування (KSE Агроцентр)

Центр соціологічних досліджень, децентралізації та регіонального розвитку

Центр енергетичних і кліматичних досліджень

Метою Центру енергетичних та кліматичних досліджень KSE  є робота з органами державної влади, експертною спільнотою, громадянським суспільством, приватним сектором, міжнародними організаціями, які беруть участь у реформуванні енергетичного ринку в Україні, з метою надання їм допомоги в розробленні енергетичної та кліматичної політики, що ґрунтується на даних та відповідає поточним потребам України.

Центр досліджень продовольства та землекористування (KSE Агроцентр)

Центр має на меті проведення прикладних та фундаментальних економічних досліджень у сфері аграрної та земельної політики, а також підготовку регулярних аналітичних оглядів в ключових сферах аграрної та земельної політики України. 

Центр взаємодії з владою

Центр взаємодії з владою створює можливості для комерційних (приватних та державних) компаній, громадських та професійних об’єднань оволодіти та підвищити навички побудови ефективних відносин з органами влади та представлення своїх інтересів у державних структурах.

Центр макроекономічного моделювання

Центр має на меті проведення прикладних макроекономічних досліджень базованих на кількісних інструментах (моделі загальної рівноваги, економетричні моделі), а також підготовку регулярних аналітичних оглядів та прогнозів основних індикаторів економіки України.

Консалтинговий центр медичних технологій

Експертиза в клінічній практиці, доказовій медицині, фундаментальних та клінічних дослідженнях, аналізі медичних технологій, бізнес-аналізі, медичному маркет-дизайні, розробці політики в сфері охорони здоров’я, медичній освіті та контролю якості надання медичних послуг. 

Центр економіки здоров’я KSE

Навчає і консультує нинішніх і майбутніх медичних менеджерів в охороні здоров’я та команди лікарень; аналізує проблеми та виробляє рішення в охороні здоров’я спільно з медиками, експертами, пацієнтами, держслужбовцями, політиками.

FREE Network

Спільна ініціатива семи інституцій: SITE (Стокгольм), BEROC (Мінськ), BICEPS (Рига), CEFIR у РЕШ (Москва), CenEA (Щецин), ISET (Тбілісі) та KSE (Київ). Разом ці дослідницькі інститути утворюють потужну мережу провідних наукових експертів з економічних питань країн Центральної та Східної Європи та колишнього СРСР.

Центр аналізу публічних фінансів та публічного управління

Центр забезпечує системну, фахову і незаангажовану експертизу на ситуацію в сферах управління публічними фінансами та публічного управління в Україні.

Trade+

Trade+ зосереджується на питаннях сприяння українському експорту та підтримці доказової реалізації Експортної стратегії

Симпозіум до Спеціального Випуску Журналу з Порівняльної Економіки

Симпозіум зібрав дослідників світового рівня та провідних політиків, щоб надати експертні оцінки останнім подіям в Україні, запропонувати рішення нагальних проблем України та познайомити українських політиків і вчених з глобальною експертною мережею.

Міжнародна конференція «Люди передусім: Якість життя і добробут у пост-соціалістичних економіках»

Конференція за участі професора Клауса Циммерманна стала майданчиком для розширеного діалогу між науковцями, фахівцями з розробки політики, урядовцями та політиками, що сприяє доказовому прийняттю рішень на всіх рівнях.

Центр журналістики

Наша місія – позитивно впливати на економічне зростання та бізнес-середовище в Україні, підтримуючи якісні економічні рішення та підвищуючи рівень економічного обговорення в ЗМІ.

Центр вдосконалення закупівель

Центр вдосконалення закупівель проводить навчання для закупівельників публічного та комерційного секторів (600+ випускників), створює інтерактивні сервіси та робить аналітичні дослідження в сфері закупівель.

Ukraine Economy Week

Серія подій, що сприяють змістовному та всебічному обговоренню економіки, що та призводить до реальних змін і розвитку.

TEDxKSE

TEDxKSE поєднує виступи спікерів та відео TED виступів заради спалаху глибокої дискусії та зв’язку.