Вплив

Ініціативи та співініціативи Київської школи економіки — це проекти, де наші студенти, викладачі та дослідники провадять економічні дослідження та поширюють свої знання, розв'язуючи актуальні питання та забезпечуючи обмін досвідом з найкращими світовами практиками і вченими у сфері економіки. Ініціативи здійснюються у сферах закупівель, журналістики, публічних подій, дослідження реформ і не тільки! Їх результатами є професійні тренінги, медіа-продукти, а також підтримка українського процесу реформ. Багато з проектів мають декілька співорганізаторів, але всі вони розділяють знак успішності Школи, а спільнота Київської школи економіки активно долучена до їх роботи, і ми впевнені, що вони можуть мати вирішальне значення для економіки та поступу реформ в Україні!

Центр макроекономічного моделювання

Консалтинговий центр медичних технологій

Центр економіки охорони здоров’я

FREE Network

Спільна ініціатива семи інституцій: SITE (Стокгольм), BEROC (Мінськ), BICEPS (Рига), CEFIR у РЕШ (Москва), CenEA (Щецин), ISET (Тбілісі) та KSE (Київ). Разом ці дослідницькі інститути утворюють потужну мережу провідних наукових експертів з економічних питань країн Центральної та Східної Європи та колишнього СРСР.

Центр аналізу публічних фінансів та публічного управління

Центр забезпечує системну, фахову і незаангажовану експертизу на ситуацію в сферах управління публічними фінансами та публічного управління в Україні.

Trade+

Trade+ зосереджується на питаннях сприяння українському експорту та підтримці доказової реалізації Експортної стратегії

Симпозіум до Спеціального Випуску Журналу з Порівняльної Економіки

Симпозіум зібрав дослідників світового рівня та провідних політиків, щоб надати експертні оцінки останнім подіям в Україні, запропонувати рішення нагальних проблем України та познайомити українських політиків і вчених з глобальною експертною мережею.

Міжнародна конференція «Люди передусім: Якість життя і добробут у пост-соціалістичних економіках»

Конференція за участі професора Клауса Циммерманна стала майданчиком для розширеного діалогу між науковцями, фахівцями з розробки політики, урядовцями та політиками, що сприяє доказовому прийняттю рішень на всіх рівнях.

Центр журналістики

Чотиримісячна модульна навчальна програма, розроблена Київською школою економіки спеціально для журналістів.

Центр удосконалення закупівель

Центр удосконалення закупівель – це навчально-аналітичний центр, який розробляє навчальні програми, надає консультації з питань політики та проводить дослідження у сфері закупівель.

Ukraine Economy Week

Серія подій, що сприяють змістовному та всебічному обговоренню економіки, що та призводить до реальних змін і розвитку.

TEDxKSE

TEDxKSE поєднує виступи спікерів та відео TED виступів заради спалаху глибокої дискусії та зв’язку.