fbpx
profile-photo

Володимир Вахітов

Ph.D., Університет Кентуккі, професор KSE

Біографія

Володимир Вахітов є професором-асистентом та проректором з наукової роботи у Київській школі економіки. Володимир має понад 15 років досвіду у дослідженнях з прикладної економіки та мікроеконометрики в таких напрямках, як продуктивність підприємств, міжнародна торгівля, динамічний аналіз статистичної звітності підприємств. Також його наукова експертиза торкається таких сфер, як аналіз просторових даних, економіка міста, регіональний розвиток, поведінкова економіка та аналіз зовнішніх  агломераційних ефектів.

 

Володимир брав участь у багатьох проектах Світового банку, Агенції міжнародного розвитку США (USAID),Норвезького інституту міжнародних справ (NUPI). Зокрема, він був залучений до проекту, що вивчав вплив дерегуляції нетарифних обмежень на продуктивність, експортно-імпортну діяльність та зміни якості продукції підприємств української харчової промисловості, а також проекту, що мав на меті аналіз результатів дерегуляції у сфері послуг і її вплив на продуктивність української переробної промисловості. Також Володимир був залучений до проекту ефектів дерегуляції для залучення інвестицій та підвищення конкурентоздатності Луганської та Донецької областей і Криму в 2006-2009 рр.

 

Володимир Вахітов отримав ступінь PhD з економіки в Університеті Кентуккі (США) у 2008 р. і ступінь магістра з економічної теорії в Національному Університеті «Києво-Могилянська Академія» у 2009 р.

 

Публікації:

Статті в реферованих журналах:

  1. David Brown, John S. Earle, Solomiya Shpak, Volodymyr Vakhitov “Is Privatization Working in Ukraine? New Estimates from Comprehensive Manufacturing Firm Data, 1989–2013”, Comparative Economic Studies, 2018, https://doi.org/10.1057/s41294-018-0070-8
  2. Kim P. Huynh, , David T. Jacho-Chávez, Oleksiy Kryvtsov, Oleksandr Shepotylo, Volodymyr Vakhitov, “The Evolution of Firm-Level Distributions for Ukrainian Manufacturing Firms.” Journal of Comparative Economics, Volume 44, Issue 1, February 2016, Pages 148–162
  3. Shepotylo, Oleksandr, and Volodymyr Vakhitov, “Services liberalization and productivity of manufacturing firms Evidence from Ukraine.” Economics of Transition (2015): 1-44.
  4. David Brown, John S. Earle and Volodymyr Vakhitov, “Wages, layoffs, and privatization: Evidence from Ukraine.” Journal of Comparative Economics, Volume 34, Issue 2, June 2006, 272-294.