profile-photo

Анна Гарус

Позаштатна дослідниця Центру журналістики

Біографія

Анна Гарус — медіа-дослідниця Центру журналістики Київської школи економіки та консультантка проекту Світового банку у Київській школі економіки. Здобула ступінь магістра економічного аналізу в Київській школі економіки та ступінь бакалавра з міжнародних економічних відносин у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна.

Анна здійснила дослідження бізнес-моделей українських та світових ЗМІ для Центру журналістики, результатом якого є аналітичний звіт про бізнес-моделі українських медіа. Анна розробила власну методологію аналізу українського медіа-бізнесу, провела 20+ поглиблених інтерв’ю з головними редакторами та керівниками українських медіакомпаній та порівняла фінансові моделі українських ЗМІ з моделями в ЄС та США.

Іншим напрямком дослідницької діяльності Анни є економічні наслідки реформи децентралізації в Україні. Крім цього, Анна навчалась протягом одного академічного семестру в Університеті Ксав’єр штату Луїзіана (США) та є головою Харківської обласної молодіжної громадської організації “Освічена Ініціатива”.