fbpx

MBA at KSE GBS

Виклики створюють зростаючий попит на нові навички, підходи та цінності тих, хто викладає, досліджує та вивчає менеджмент. Деякі бізнес-школи реагують на виклики безпосередньо, і лише деякі з них перебувають на передовій, як Київська школа економіки, яка продовжує функціонувати під загрозою нападу, одночасно мобілізуючи ширшу міжнародну підтримку для подолання гуманітарної кризи в Україні.

 

Financial Times

Ми об’єднуємо непересічних людей, які прагнуть створювати знакові проєкти та втілювати їх у життя. Сміливі та талановиті лідери й ті, хто хоче ними стати –  студенти KSE GBS сьогодні.

 

Наша метапобудувати бізнес-школу національного рівня, яка змінить культуру ведення бізнесу в Україні. Ми створюємо простір для особистісного росту, переосмислення набутого досвіду та розвитку потужної бізнес-спільноти в колі однодумців.

 

Приєднуйтесь до програми МВА та будьте творцями нової бізнес-культури своєї країни!

Чому KSE Graduate Business School

POLIMI Graduate School of Management – цьогорічний освітній партнер KSE GBS в рамках МВА-програми.

 

• POLIMI GSoM посідає 5 місце в Європі та 8 місце в світі за якістю онлайн МВА-освіти за версією Financial Times 

• Входить до 20 найкращих світових університетів за рейтингом World University Rankings

• Володіє кращими світовим акредитації так званої “Потрійної Корони” (Triple Crown)  – AACSB, AMBA, EQUIS

 

Об’єднавши український досвід сучасних реалій та міжнародну практику однієї з кращих бізнес-шкіл Європи, програма МВА налічує курси, які проводяться спільно викладачами POLIMI GSoM та KSE GBS. Це дозволить студентам розширити власний досвід, перейняти кращі практики та підходи до побудови кар’єри та  ведення бізнесу. Разом із POLIMI GSoM ми будуємо потужний світовий нетворкінг та створюємо якісно нову програму, яка відповідає запитам та викликам сьогодення.

Концепція програми МВА

В управлінні бізнесом є три складові, які обумовлюють його успіх. Цінність, що бізнес створює для клієнтів, власників та працівників. Ідеї, що закладені в бізнес та дозволяють йому стало розвиватися. І, нарешті, Втілення цінностей та ідей так, щоб вони ставали реальністю та створювали нові тренди.

 

Цей підхід ми продовжуємо в трьох незалежних навчальних блоках програми МВА, що органічно доповнюють одне одного:

Програма МВА побудована за карусельною моделлю навчання, що дозволяє студентам дивитись на управління бізнесом структуровано та під різними кутами, а також розпочати навчання з блоку, який потрібен саме зараз

Leading Ideas

(Вересень 2023 – Лютий 2024)

 

Organizational Behaviour

Economics

Macroeconomics

Innovations Management

Strategic Marketing

 

+1 Вибірковий курс

Leading Execution

(Березень 2024 – Липень 2024)

 

Project Management ᴾᴼᴸᴵᴹᴵ

Leadership & People Management ᴾᴼᴸᴵᴹᴵ

Digital Marketing (Simulation course)

Business Analytics for Management

 

+1 Вибірковий курс

 

Leading Value

(Вересень 2024 – Лютий 2025)

Risk Management

Managerial Accounting

Organizational Development

Strategic Management ᴾᴼᴸᴵᴹᴵ

Financial Accounting

 

+1 Вибірковий курс

(напр. Design Thinking and Creativityᴾᴼᴸᴵᴹᴵ)

Leading Ideas

(Вересень 2023 – Лютий 2024)

 

Organizational Behaviour

Economics

Macroeconomics

Innovations Management

Strategic Marketing

 

+1 Вибірковий курс

Leading Execution

(Березень 2024 – Липень 2024)

 

Project Management ᴾᴼᴸᴵᴹᴵ

Leadership & People Management ᴾᴼᴸᴵᴹᴵ

Digital Marketing (Simulation course)

Business Analytics for Management

 

+1 Вибірковий курс

Leading Value

(Вересень 2024 – Лютий 2025)

Risk Management

Managerial Accounting

Organizational Development

Strategic Management ᴾᴼᴸᴵᴹᴵ

Financial Accounting

 

+1 Вибірковий курс

(напр. Design Thinking and Creativityᴾᴼᴸᴵᴹᴵ)

Для мене нетворкінг – це джерело нових ідей, натхнення, мотивації. І нова програма з бізнес-школою POLIMI – це унікальна можливість отримати крутий нетворкінг з іноземними студентами, дізнатись про особливості ведення бізнесу за кордоном та отримати цінний досвід навчання в одній з найкращих бізнес шкіл Європи. Я очікую, що це дасть сильний буст для професійного розвитку студентів.
 
Владислав Бандурін,
студент МВА в KSE GBS

Процес вступу

Для зарахування на програму необхідно:

  • • Подати документи та мотиваційний лист (англійською мовою)
  • • Скласти співбесіду (фаховий іспит) та індивідуальну усну співбесіду з іноземної мови: 17-28 липня 2023
  • • Зарахування на програму відбувається не раніше 30 серпня
  • • Початок навчання – Вересень 2023
  • • Кінцевий термін подачі документів – 21 серпня 2023

 

Маєте ще питання – заповніть коротку анкету, ми з вами зв’яжемося

Наша спільнота

Часті питання

Для кого ваша МВА-програма?

20-місячна англомовна програма створена для менеджерів та власників компаній, які прагнуть зміцнити бізнес зараз та розвивати його в Україні у післявоєнний час. Програма орієнтована на лідерів, які у викликах бачать можливості замість перешкод.

Яка тривалість програми?

Програма розрахована на 20 місяців і складається з 7 навчальних модулів включно з Capstone Project. Орієнтовна тривалість кожного модулю 2-3 місяці. У межах модулю студенти мають до трьох курсів та можуть паралельно проходити два з них.

 

Програма доповнена кар’єрним коучингом студентів і курсом із бізнес-симуляції на платформі StratX, який дозволяє приймати, аналізувати та оцінювати бізнес-рішення з точки зору їх ефективності в режимі реального часу.

Що таке Capstone Project?

Capstone Project – це практична робота, бізнес-план, який готує студент протягом навчання та захищає на завершення МВА-програми. Він орієнтований на створення нового бізнесу або покращення існуючого. СР застосовує знання, отримані протягом усього навчання.

Графік та формат навчання?

Графік є гнучким та адаптований під робочий час студентів. Навчання проходить по вечорах та/або у вихідні. У цілому близько 12 годин на тиждень.

 

Заняття проходять онлайн. Зараз ми працюємо над забезпеченням якісного гібридного формату навчання, щоб вже з березня 2023 студенти могли брати участь в заняттях в приміщенні КШЕ.

Якщо під час заняття починається повітряна тривога?

Ми турбуємося про вашу безпеку. Студентам та викладачу пропонується переміститися в найближче укриття, щоб продовжити заняття в безпечному місці. У разі повідомлення від 30% студентів зі складу групи в перші 10 хвилин початку тривоги про неможливість продовжити навчання, заняття припиняється. Далі виділяються додаткові години для проведення зупиненого заняття. 

 

Якщо протягом повітряної тривоги ви перебуваєте в приміщенні КШЕ, ви можете переміститися в облаштовані укриття в межах будівлі і продовжити заняття там.

Якщо під час заняття вимикають світло?

Якщо протягом заняття вимикається світло у більш ніж 30% студентів зі складу групи та немає можливості його продовжити, заняття припиняється. В іншому випадку заняття продовжується, а студенти, які були змушені пропустити його через відключення світла, зможуть переглянути запис заняття в особистому кабінеті. 

 

Якщо протягом відключення світла ви перебуваєте в приміщенні КШЕ, ви можете переміститися в облаштовані укриття в межах будівлі і продовжити заняття там – приміщення Школи забезпечено генераторами та постійним інтернет зв’язком. 

Мова навчання?

Англійська, для навчання вам достатньо рівня Intermediate.

Чи приймаєте ви результати іспитів IELTS, TOEFL, Cambridge English Language Assessment (CELA) замість усної співбесіди з англійської мови?

Так, якщо у вас є ступінь Магістра / Спеціаліста.

Який розмір групи?

20-25 студентів

Вартість та платежі?

Вартість МВА-програми становить 540 000 грн. Оплата помодульна, проводиться перед початком навчання на кожному модулі.

Залишились питання?

Заповніть форму зворотнього зв’язку

Менеджер

Олександр Галій

КОНТАКТИ

Міжнародні акредитації та членства

                                                                                                             

                                           

Ми у соцмережах

         

Iсторії від наших студентів

Iсторії від наших студентів

Iсторії від наших студентів

Чи готові ми були до викликів сьогодення – чи ми будемо готові до світу нової формації? KSE GBS адаптувала свої навчальні програми до потреб воєнного часу та викликів післявоєнної реальності. Перемога належить тим, хто встигне адаптуватися до змін.
Українці змінили світ. Час змінюватися нам самим. Час бути Переможцями.

 

Тимофій Милованов,
Президент Київської Школи Економіки

Якість знань підкреслюється їхньою актуальністю. Щороку KSE Graduate Business School оновлює навчальний контент щонайменше на 30%, залучаючи кращі світові практики та інструменти.

 

Цього року міжнародним освітнім партнером KSE Graduate Business School стала POLIMI Graduate School of Management, Milan.
POLIMI GSoM посідає 5 місце в Європі та 8 місце в світі за якістю онлайн МВА-освіти за версією Financial Times та входить до 20 найкращих світових університетів за рейтингом World University Rankings. 

KSE Graduate Business School рада представити нового партнера –
POLIMI Graduate School of Management, Milan

POLIMI Graduate School of Management посідає 5 місце в Європі та 8 місце в світі за якістю онлайн МВА-освіти за версією Financial Times та входить до 20 найкращих світових університетів за рейтингом World University Rankings.

Бізнес-школа є володаркою кращих світових акредитацій так званої “Потрійної Корони” (Triple Crown), які визнані найбільш авторитетними інститутами акредитації бізнес-освіти у світі – AACSB, AMBA, EQUIS. 

Оновлена МВА-програма містить спільні (joint courses) курси з POLIMI Graduate School of Management. Вони поєднують міжнародний досвід і бізнес-інструменти разом із навичками їх застосування в українських реаліях.
Ми працюватимемо з новітніми актуальними кейсами українського бізнесу у воєнний час та закладатимемо основи для розвитку бізнесу в післявоєнній Україні.

 

Одним із потужних оновлень програми стане Simulation Course (Симуляційний курс) з бізнесу, який залучатиме використання новітніх АІ-технологій. Студенти зможуть не лише досліджувати приклади вирішення бізнес-кейсів, але самостійно робити вибір та аналізувати бізнес-рішення з точки зору ефективності.

 

МВА-програма налічує Основні (core) та Вибіркові (elective)  курси* і фінальний Capstone Project. 

*Кількість вибіркових курсів становить 40% від МВА-програми. Раз на півроку їх перелік та контент переглядається та змінюється відповідно до актуального запиту. Основними критеріями вибору в оновленій програмі стали діджиталізація, менеджмент воєнного та післявоєнного часу і м’які навички.