Бізнес-адміністрування з використанням штучного інтелекту та аналітики даних (MBAI+MBA)

Ця професійна магістерська програма стосується прийняття рішень з використанням даних та штучного інтелекту в поєднанні з бізнесовими та управлінськими навичками.

Опис

Магістратура з бізнес-адміністрування в сфері штучного інтелекту та аналітики даних це 18-місячна програма, що поєднує 12-місячну магістерську програму з бізнесу і менеджменту в  сфері штучного інтелекту та 6-місячну магістерську програму з бізнес-адміністрування. Об’єднана MBAI+MBA програма надасть вам як технічний досвід, так і стратегічне мислення для прийняття бізнес рішень на основі аналізу даних.

 

Програма сфокусована на вирішення бізнес-завдань за допомогою інструментів з аналізу даних та технологій зі штучного інтелекту. Головна ціль MBAI+MBA  програми – це допомогти студентам розвинути їх знання в розумінні цінності даних, аналізі, моделюванні результатів, реалізації практичних рішень та включення їх в бізнес-стратегію.

 

Програма покриває не тільки дата-менеджмент, аналітику даних та аналітику рішень, але також і бізнес-адміністрування та збільшення вартості компанії базуючись на ШІ. По закінченню цієї програми ви будете знати як розпізнати нові можливості для вашої компанії чи організації на основі фактичних даних, розробляти та керувати проектами за допомогою аналітики для різних видів, даних включаючи зображення та текст, з метою реалізації найкращих бізнес-рішеннь.

 

У додаток до підготовчих та основних курсів, ви маєте змогу пройти 4 курси з двох напрямків на вибір: напрямок бізнес-аналітики чи напрямок зі штучного інтелекту. Курси з вибірковго напрямку штучного інтелекту включають в себе глибинне навчання, опрацювання природної мови, симуляції та оптимізаційне моделювання. Курси з вибіркового напрямку бізнес-аналітики покривають застосування ШІ в різноманітних сферах бізнесу та індустріях: маркетинг, роздрібна торгівля, охорона здоров’я, фінанси та банкінг та інші..

 

Основні курси включають 5 курсів з MBA. Протягом останніх двох місяців програми з MBA ви будете розробляти бізнес-план для вашого MBAI проекту. Щоб дізнатися про 12-місячну MBAI програму натисніть тут.

 

 

Більше інформації Менше інформації

MBAI + MBA програма

Тривалість

18місяців

Початок

2019-10-01

Ціна

₴ 441.000

Курси

Викладачі

Вартість навчання

Вартість програми MBAI + MBA на 2019-2020 академічний рік: 441 000 грн, сума розподілена на рівномірні квартальні платежі протягом року

Будемо раді відповісти на усі ваші запитаня: 

Viber, WhatsApp +380-67-441-01-11

[email protected]