fbpx

(Архів) Бізнес-адміністрування з використанням штучного інтелекту та аналітики даних (MBAI+MBA)

Ця професійна магістерська програма стосується прийняття рішень з використанням даних та штучного інтелекту в поєднанні з бізнесовими та управлінськими навичками.

Опис

Магістратура з бізнес-адміністрування в сфері штучного інтелекту та аналітики даних — 18-місячна програма, що поєднувала 12-місячну магістерську програму з бізнесу і менеджменту в сфері штучного інтелекту та 6-місячну магістерську програму з бізнес-адміністрування. Об’єднана MBAI+MBA програма надавала охочим як технічний досвід, так і стратегічне мислення для прийняття бізнес-рішень на основі аналізу даних.

 

Строки функціонування програми: 2018-2021 роки.

 

Програма покривала не тільки дата-менеджмент, аналітику даних та аналітику рішень, але також і бізнес-адміністрування та збільшення вартості компанії, базуючись на ШІ. По закінченню цієї програми, випускники знали, як розпізнати нові можливості для їхніх компаній чи організації на основі фактичних даних, розробляти та керувати проектами за допомогою аналітики для різних видів, даних включаючи зображення та текст, з метою реалізації найкращих бізнес-рішень.

 

Більше інформації Менше інформації
Формат

Середньострокові

Курси

Викладачі

Будемо раді відповісти на усі ваші запитаня: 

Viber, WhatsApp +380-67-441-01-11

[email protected]