Бізнес-адміністрування в галузі штучного інтелекту та аналізу даних (MBAI + MBA)

Магістерська програма з бізнесу та менеджменту в сфері штучного інтелекту та аналізу даних (MBAI + МВА) Київської школи економіки допоможе розпізнати у вашій компанії можливості, засновані на фактичних даних, розробляти та управляти аналітикою і проектами штучного інтелекту, та впроваджувати їх на практиці для прийняття кращих бізнесових рішень.

Ця професійна магістерська програма стосується прийняття рішень з використанням даних та штучного інтелекту в поєднанні з бізнесовими та управлінськими навичками.

Опис

Світові тенденції виводять аналітику даних на важливе місце в організації діяльності компаній.

Дані дозволяють вирішувати все більш складні бізнес-завдання. Наприклад, розумне використання big data може створити конкурентну перевагу, поліпшити якість обслуговування клієнтів, виявити ризики і багато іншого.

У той же час спостерігається дефіцит у бізнесі фахівців, які розуміють потенціал, що приховують в собі цифри.

Для вирішення цього завдання, а також з метою задовільнення актуальних потреб ринку і забезпечення своїм випускникам значну конкурентну перевагу, Київська школа економіки розробила програми MBAI та MBAI + MBA.

Основна відмінність програми MBAI + MBA від MBAI у наданні більш поглиблених знань у сфері бізнес адміністрування.

По закінченні програм наші випускники зможуть застосовувати передові аналітичні інструменти і методи для вирішення управлінських завдань в сучасному діловому світі, надавати стратегічно обґрунтовані рекомендації і бізнес-рішення на основі даних.

Крім основних курсів, в програмі передбачені курси на вибір за двома напрямками: "Бізнес аналітика" та "Штучний інтелект", так слухачами курсів можуть бути фахівці як з бізнес-, так і з ІТ-сфер.

Більше інформації Менше інформації
Тривалість

18місяців

Початок

2019-10-01

Курси

13

Дипломні

MBA

Ціна

$ 15000

Мова

Англійська