MBA для бізнесу

MBA в Київській школі економіки надає системні знання та досвід для майбутніх бізнес-лідерів. Наша програма вимагає зусиль, старанності та віддачі. Вона націлена на амбітних підприємців і керівників середньої ланки, які захоплюються своєю справою та прагнуть підвищити свої компетенції.

Ми виховуємо професіоналів, які здатні діяти!

Опис

Програма MBA в KSE вимагає старанності та повноцінної віддачі, проте, отриманий результат є цілком вартим прикладених зусиль. Знання, які ви здобудете на програмі KSE MBA, покращать вашу кар’єру та допоможуть перетворити вашу компанію у високоефективну організацію.

 

  • На програмі KSE MBA ви навчитесь розуміти складні економічні моделі та методи їх впровадження у щоденній роботі. Ми пояснимо, як розробити успішні стратегії та бізнес-моделі в умовах глобальної та локальної невизначеності.
  • Наші викладачі та залучені експерти з міжнародними науковими ступенями, міжнародним та локальним досвідом навчать вас аналізувати дані та приймати рішення, засновані на доказах, уникаючи міфів та стереотипів.
  • Ви також навчитесь мистецтву управління людьми: для чого і як відпрацьовувати свою ідентичність, як розвивати та мотивувати різних людей та створити команду лідерів.

 

Навчання легко поєднуються з робочим графіком, водночас дозволяючи студентам приїжджати на навчання з різних міст.

 

Розклад навчання: вечір п’ятниці, субота та неділя, щодва тижні.

 

Необхідним критерієм є високе знання англійської мови, а також базові знання з математики та аналітики. Для всіх абітурієнтів, які відчувають необхідність оновити свої знання до початку навчання, ми пропонуємо безкоштовні підготовчі курси з математики, аналітики та управління навчальним досвідом.

Більше інформації Менше інформації
Тривалість

20місяців

Початок

2020-10-04

Ступінь

MBA

Ціна

$ 15.000

Мова

Англійська

Викладачі

Вартість навчання

Вартість програми на 2020-2021 академічний рік: 15 000 тис доларів США, сума розподілена на рівномірні квартальні платежі протягом року

Будемо раді відповісти на усі ваші запитаня: 

Viber, WhatsApp +380-67-441-01-11

[email protected]