MBA для бізнесу

MBA в Київській школі економіки - це 12-місячна інтенсивна програма англійською мовою. Вона розроблена для амбітних та свідомих лідерів, які працюють у різноманітних галузях, з досвідом в приватному чи державному секторі.

MBA для амбітних і свідомих лідерів

MBA в Київській школі економіки надає системні знання та досвід для майбутніх бізнес-лідерів. Наша програма вимагає зусиль, старанності та віддачі. Вона націлена на амбітних підприємців і керівників середньої ланки, які захоплюються своєю справою та прагнуть підвищити свої компетенції.
Ми виховуємо професіоналів, які здатні діяти!

Опис

«Програма KSE MBA — це шлях до успіху, відмінні кар'єрні перспективи та можливість долучитись до впливової спільноти.

KSE MBA надасть практичні рішення для успішного саморозвитку та розвитку Вашої кар’єри та компанії, незалежно від того чи Ви — співробітник компанії, власник бізнесу чи тільки плануєте створювати свій власний бізнес.

Програма KSE MBA навчить Вас розуміти складні економічні моделі та як застосовувати їх у щоденному житті бізнесу. Ви дізнаєтесь, як розробляти успішні стратегії та бізнес-моделі в умовах глобальної невизначенності, але враховуючи українські реалії. Наші професори з міжнародною освітою, глобальним та локальним досвідом навчать Вас сучасними методами аналізу даних та прийняттю неупереджених рішень на основі даних і фактів. Ви також опануєте мистецтво управління людьми: від розвитку особистісної ідентичності до принципів мотивації і розвитку Ваших співробітників і формування команди лідерів. KSE надає не тільки знання, а й створює впливову спільноти випускників, викладачів та друзів.

Приєднуйтесь!»

Юлія Клименко,
віце-президентка з бізнес-освіти,
Київська школа економіки

 

Вартість курсу вказана на академічний рік 2019-2020.

Більше інформації Менше інформації
Тривалість

12місяців

Початок

2018-10-04

Курси

9

Дипломні

MBA

Ціна

$ 12000

Мова

Англійська

Терміни вступу

28.09.2018

Прийом документів

01.10.2018

Вступні випробування

06.10.2018

Початок навчання