MBA для бізнесу

MBA в Київській школі економіки надає системні знання та досвід для майбутніх бізнес-лідерів. Наша програма вимагає зусиль, старанності та віддачі. Вона націлена на амбітних підприємців і керівників середньої ланки, які захоплюються своєю справою та прагнуть підвищити свої компетенції.

Ми виховуємо професіоналів, які здатні діяти!

Опис

Програма KSE MBA — це шлях до успіху, відмінні кар’єрні перспективи та можливість долучитись до впливової спільноти.

KSE MBA надасть практичні рішення для успішного саморозвитку та розвитку Вашої кар’єри та компанії, незалежно від того чи Ви — співробітник компанії, власник бізнесу чи тільки плануєте створювати свій власний бізнес.

Програма KSE MBA навчить Вас розуміти складні економічні моделі та як застосовувати їх у щоденному житті бізнесу. Ви дізнаєтесь, як розробляти успішні стратегії та бізнес-моделі в умовах глобальної невизначенності, але враховуючи українські реалії. Наші професори з міжнародною освітою, глобальним та локальним досвідом навчать Вас сучасними методами аналізу даних та прийняттю неупереджених рішень на основі даних і фактів. Ви також опануєте мистецтво управління людьми: від розвитку особистісної ідентичності до принципів мотивації і розвитку Ваших співробітників і формування команди лідерів. KSE надає не тільки знання, а й створює впливову спільноти випускників, викладачів та друзів.

Приєднуйтесь!

Юлія Клименко, віце-президентка з бізнес-освіти, Київська школа економіки

Більше інформації Менше інформації
Тривалість

18місяців

Початок

2019-10-04

Ступінь

MBA

Ціна

$ 12000

Мова

Англійська

Викладачі

Вартість навчання

Вартість програми на 2019-2020 академічний рік: 352 800 грн, сума розподілена на рівномірні квартальні платежі протягом року

Будемо раді відповісти на усі ваші запитаня: 

Viber, WhatsApp +380-67-441-01-11

[email protected]