Магістерська програма
з публічної політики
KSE&University of Toronto

набір у 2022 році завершено

Опис

Київська школа економіки та Школа міжнародних відносин та публічної політики імені Манка Університету Торонто проводять набір студентів/ок на магістерські програми з міжнародних відносин та публічної політики з можливістю отримання двох магістерських дипломів.

 

Завдяки підтримці канадійської неприбуткової дослідницької організації Mitacs до 30 представників/ць публічної сфери, які мають амбіції розбудовувати Україну під час та по завершенню війни, матимуть унікальний шанс розпочати безкоштовне навчання в Канаді вже у серпні 2022 року.

 

Магістерські програми орієнтовані на вступників/ць, що мають лідерські якості та прагнуть навчитися ефективно вирішувати складні проблеми політики. Програми надають студентам/кам доступ до унікального досвіду провідних професорів зі світовим ім’ям та водночас зберігають тісний звязок з українським контекстом завдяки участі студентів в аналітичних проєктах Київської школи економіки, які допомагають країні під час війни.

 

Під час подання заявки вступники можуть обрати одну з двох програм Школи міжнародних відносин та публічної політики імені Манка Університету Торонто: магістерська програма з міжнародних відносин та магістерська програма з публічної політики. 

 

До участі у відборі запрошуємо представників/ць органів влади, громадських організацій та аналітичних центрів, які готові розвиватись професійно та розвивати свої інституції, а також випускників/ць бакалаврату, що прагнуть зробити свій якісний внесок в розбудову країни.

 

Ціна: безоплатно

Більше інформації Менше інформації
Тривалість

24 місяці

Початок

2022-09-01

Ступінь

Магістратура

Мова

Англійська

Терміни вступу

до 8.07

Подання заявки в KSE

4.07 - 12.07

Вступні іспити

до 15.07

Подання заявки в Школу Манка

Cерпень

Початок навчання

Диплом по завершенню навчання

По завершенню магістерської програми випускники отримають диплом KSE за спеціальністю 281 публічне управління та адміністрування та Школи міжнародних відносин та публічної політики імені Манка.

Фінансування навчання

Вступники/ці, які успішно пройдуть відбір, отримають грант для покриття плати за навчання та матимуть можливість отримати додаткову фінансову підтримку від канадійської неприбуткової дослідницької організації Mitacs. 

Процедура вступу

Вступники/ці мають подати заявку на участь у відборі до 8 липня, скласти вступні випробування в KSE. Відібрані на основі вступних іспитів вступники мають подати заявку на сайті Школи міжнародних відносин та публічної політики імені Манка Університету Торонто. Після отримання підтвердження про успішне проходження відбору від Школи міжнародних відносин та публічної політики імені Манка вступники мають виконати вимоги до зарахування до KSE.

Програмна менеджерка Департаменту публічної політики та врядування

 

 

Ольга Фарятьєва

Контакти відділу з питань набору студентів

 

📞 +38(067)434-71-63

 

[email protected]

Долучайтесь до нашого Telegram-каналу про вступ

inst