Магістерська програма з поведінкових наук, організаційної та соціальної психології

Перший новинний телеграм-канал про вступ-2022

Опис

Поведінкові науки, організаційна та соціальна психологія – нова й актуальна для України програма. Спеціалісти цієї сфери досліджуватимуть, як емоції, упередженість та структура соціальних зв’язків впливають на людський вибір, їх успішність, задоволеність та щастя. 

 

Перевагою програми є поєднання трьох напрямів: поведінкової економіки, соціальної психології та соціології організацій. Вона спрямована на краще розуміння людей, колективів, соціальних груп. Випускники отримають необхідні теоретичні знання, опанують навички статистичного аналізу даних, зрозуміють принципи роботи малих та великих бізнесів. Глибоке розуміння поведінки споживачів дозволить працювати у продуктових компаніях, сфері консалтингу, HR, UX та маркетингу. 

 

Програма триватиме 16 місяців. Вона розрахована на прикладні дослідження у сфері бізнесу та політики. Навчання також поєднано з реальними дослідженнями в корпоративному секторі. Викладання ведеться англійською мовою й орієнтовано на сучасні англомовні наукові джерела. До програми буде залучено викладачів з університетів Британії, ЄС та США. 

 

Іноземні викладачі читатимуть курси, проводитимуть майстер-класи та працюватимуть зі студентами над реальними проєктами. Досвід роботи в англомовному професійному середовищі стане додатковою перевагою для випускників. Отримані знання та практика дозволять працювати у технологічних компаніях, вивчати поведінку споживачів, працювати в консалтингу в Україні та в міжнародних проєктах, продовжувати PhD дослідження в найкращих університетах світу.

 

Академічним директором програми (в.о.) став доктор Кай Руггері, який наразі керує міжнародними проєктами за участю понад 200 дослідників з більш як 50 країн. Доктор Ругері є спеціалістом з досліджень та застосування на практиці знань щодо того, як люди приймають рішення.

 

Формат програми: навчання планується офлайн на кампусі школи. Окремі викладачі з інших країн можуть проводити теоретичні лекції онлайн.

Більше інформації Менше інформації
Тривалість

16 місяців

Початок

2022-10-01

Ступінь

Магістратура

Ціна

₴ 120000