Магістерська програма з дослідження пам’яті та конфліктів

Перший новинний телеграм-канал про вступ-2022

Опис

Дослідження пам’яті та конфліктів – особлива програма для сучасної України. Випускники зможуть зрозуміти та допоможуть зберегти історію нашої держави, досліджуватимуть соціальне й культурне різноманіття, зв’язки та конфлікти громад, а також шукатимуть шляхи для їх подолання. 

 

Перевагою програми є поєднання трьох підходів: історичного, антропологічного та розробки політик (policy). Випускники опанують методики роботи з історичними джерелами, громадами та реальним людським досвідом. Спеціалісти цієї сфери вивчатимуть культуру груп, які живуть в Україні, допоможуть зрозуміти та зберегти їх ідентичності, а також зміцнити наявні соціальні зв’язки. Навички проєктної роботи, фандрейзингу, комунікації, роботи з медіа та розвитку громад дозволять застосувати отримані знання в публічній сфері та академічних дослідженнях.

 

Програма триватиме 2 роки. Вона розрахована на глибоку академічну підготовку студентів та передбачає проведення власного дослідження. Викладання ведеться англійською мовою й орієнтовано на сучасні англомовні наукові джерела. Навчання буде поєднано з реальним науковим дослідженням, яке проводитимуть дослідники університетів Британії, ЄС та США у партнерстві з Київською школою економіки.

 

Іноземні партнери читатимуть курси, проводитимуть майстер-класи та працюватимуть зі студентами над реальними проєктами. Досвід роботи в англомовному професійному середовищі стане додатковою перевагою для випускників. Отримані знання та практика дозволять працювати у великих міжнародних проєктах, продовжувати PhD дослідження в найкращих університетах світу, а також працювати в медіа, культурних проєктах, меморіалах та музеях. 

 

Формат програми: навчання планується офлайн на кампусі школи. Окремі викладачі з інших країн можуть проводити теоретичні лекції онлайн.

Більше інформації Менше інформації
Тривалість

2 роки

Початок

2022-10-01

Ступінь

Магістратура

Ціна

₴ 140000