RE:empower RE:locate RE:start

KSE Graduate Business School допомагає власникам мікро - та малих бізнесів, що релокувалися або планують його

Як зазначив заступник голови Рівненської ОДА Сергій Гемберг: “Консалтинг від фахівців школи дає експертні знання, фокусується на можливостях для розвитку, акцентує увагу на проблемних місцях бізнесу під час релокаціїї та шляхах їх вирішення”.

Отримайте консультаційні послуги від експертів KSE GBS, що допоможуть підсилити вас як керівника бізнесу.

Як це працює?

 1. 1. Ознайомтеся з рекомендаціями для отримання консультації;
 2. 2. Заповніть заявку для участі;
 3. 3. Отримайте анкету та дайте відповіді на запитання в ній;
 4. 4. Ми зв’яжемося з вами і проконсультуємо щодо продовження діяльності бізнесу в нових умовах та разом розберемо ситуацію, в якій ви зараз є;
 5. 5. Прорефлексуйте отримані поради та прийміть рішення для вашого бізнесу; 
 6. 6. Крокуйте разом із ком’юніті підприємців з усієї України і кращих фахівців до успішної релокації вашого бізнесу і відновлення повноцінної діяльності.

Як зробити це швидше?

 1. 1. Немає необхідності заповнити анкету за один раз. Перечитайте питання, подумайте та поверніться через декілька днів до заповнення.
 2. 2. Аби зрозуміти та виокремити кореневу проблему, що заважає ефективній роботі бізнесу скористайтесь моделлю 5 WHY.
 3. 3. Об’єктивний погляд на ситуацію буде вашою сильною стороною.
 4. 4. Також радимо подивитись наші вебінари на тему лідерства та воєнної економіки: https://kse.ua/ua/kse-graduate-business-school-webinars/
 5. 5. Ми будемо раді допомогти вам заповнити анкету, у випадку, якщо ви відчуватимете труднощі.

Корисна інфографіка

Ознайомитись (натисніть, щоб розгорнути)

На першому етапі провели інтерв’ю зі стейкхолдерами: представниками Мінекономіки, місцевими ОВА та бізнесами, що планують релокацію. Метою було з’ясувати пріоритетні галузі кожної області та перспективи для бізнесу, який планує до неї переміщення (березень 2022).

 

 

Кожна з областей будує процес релокації за власним підходом, ми виділили найкращий та найгірший клієнтський досвід при проведенні дослідження. В найкращому прослідковується швидкість взаємодії на всіх етапах – від пошуку інформації до отримання контакту власника приміщення для релокації виробничих потужностей. У найгіршому процес може зупинитися на будь-якому етапі, що унеможливлює релокацію або вимагає значну кількість зусиль. Це призводить до зниження мотивації підприємців, а область ризикує втратити перспективний бізнес. Дослідження в рамках Customer Journey Map містять наступні етапи: пошук інформації, контакт із представником області, надання інформації щодо можливостей релокейту, підбір приміщення та завершення спілкування (квітень 2022).

 

 

Разом з тим, ми запропонували рішення, які можуть покращити процес релокації, як для переміщеного бізнесу, так і для місцевих ОВА, і налагодити взаємодію між ними (квітень 2022).

 

Дещо з практичного досвіду:

Не всі питання в бізнесі вирішуватимуться швидко та легко. Але саме власники бізнесу є рушійною силою для позитивних змін. Наша роль – допомогти вам зорієнтуватися в ситуації та спільними зусиллями знайти нові дієві моделі.

Також для вас може бути корисним:

Аналітика

Аналітичні дослідження KSE GBS та партнерів дозволяють краще зрозуміти бізнес, який релоцюється всередині країни та виявити основні проблеми. Дослідження моніторять ситуацію та дають загальне розуміння стану бізнесу під час війни.

Детальніше тут

Корисні ініціативи

1. Keep Going – ви можете розповісти про досвід вашої роботи та залишити заявку. Проєкт реалізується кількома IT-підприємцями. Пожертви для бізнесу надходять безпосередньо від людей. 

2. Support Ukrainian businesses – якщо ви перепрофілювали ваше виробництво для допомоги постраждалим та не маєте звичного попиту на свою послуги/товари, ця платформа допоможе поширити інформацію про вас, а також надасть можливість донатів на ваш рахунок.

3. EU4Business – програма підтримки малих та середніх бізнесів надає мікрогранти для підприємців з постраждалих регіонів держави. Цей проєкт реалізується спільно з порталом Дія. Для того, щоб отримати кошти необхідно заповнити заявку.

ПРОЄКТ РЕАЛІЗУЄТЬСЯ КОМАНДОЮ

KSE GRADUATE BUSINESS SCHOOL

Наші партнери:

Ми у соціальних мережах