RE:empower RE:locate RE:start

Відчуваєш труднощі з перебудовою бізнесу в сучасних умовах?
Отримай безкоштовну консультацію від випускників MBA KSE Graduate Business School

До нас звертаються керівники мікро та малих бізнесів з різноманітними запитаннями.
Ось лише деякі з них:
Продукт: створення нових продуктів; зміна властивостей існуючих продуктів
Клієнти: переорієнтування на іншу цільову аудиторію; врахування зміни поведінки клієнтів
Працівники: як знайти нових працівників; що враховувати при перевезенні працівників у інший регіон
Логістика та постачання: як ефективно налагодити та керувати процесами під час війни; де знайти нових надійних постачальників та як з ними працювати
Ринки: як вийти на експорт; з ким потрібно домовлятися для підсилення позиції бізнесу

Ми радо допоможемо вам відшукати рішення для усунення проблем бізнесу!

“Наша участь зараз полягає у допомозі бізнесу тримати економічний фронт, адаптуватись до нових умов та викликів. Ми ділимось найціннішим, що у нас є: своїми заннями та експертизою, та разом переживаємо ці смутні часи.” – Валентина Сахно, керівниця KSE Graduate Business School

Як отримати допомогу?

Як отримати допомогу?

Як зробити це швидше?

  1. 1. Немає необхідності заповнити анкету за один раз. Перечитайте питання, подумайте та поверніться через декілька днів до заповнення.
  2. 2. Аби зрозуміти та виокремити кореневу проблему, що заважає ефективній роботі бізнесу скористайтесь моделлю 5 WHY.
  3. 3. Об’єктивний погляд на ситуацію буде вашою сильною стороною.
  4. 4. Також радимо подивитись наші вебінари на тему лідерства та воєнної економіки: https://kse.ua/ua/kse-graduate-business-school-webinars/
  5. 5. Ми будемо раді допомогти вам заповнити анкету, у випадку, якщо ви відчуватимете труднощі.

Експерти

Відгуки

Відгуки

Читати інтерв’ю

Партнерський проєкт KSE GBS і Forum group

У липні KSE Graduate Business School та FORUM GROUP створили спільний проєкт «РЕ:старт. Безпечний простір для вашого бізнесу», спрямований на допомогу українському малому та середньому бізнесу, що опинився на межі закриття через фізичне розміщення на територіях, які постраждали внаслідок воєнних дій.

 

Учасники проєкту мали змогу трансформувати свій бізнес та отримати безкоштовну менторську підтримку від експертів KSE GBS. А вже в серпні три компанії, переможці конкурсу – Creative Depo, EatMeat та Україна без сміття – отримали ключі від нових офісів у бізнес-хабі FORUM GROUP, щоб продовжувати розвивати бізнес та підтримувати українську економіку.

 

Дізнайтеся більше про проєкт та його переможців тут:

https://mind.ua/publications/20246821-restart-ukrayinskih-kompanij-brend-creative-depo

Корисна інфографіка

Ознайомитись (натисніть, щоб розгорнути)

На першому етапі провели інтерв’ю зі стейкхолдерами: представниками Мінекономіки, місцевими ОВА та бізнесами, що планують релокацію. Метою було з’ясувати пріоритетні галузі кожної області та перспективи для бізнесу, який планує до неї переміщення (березень 2022).

 

 

Кожна з областей будує процес релокації за власним підходом, ми виділили найкращий та найгірший клієнтський досвід при проведенні дослідження. В найкращому прослідковується швидкість взаємодії на всіх етапах – від пошуку інформації до отримання контакту власника приміщення для релокації виробничих потужностей. У найгіршому процес може зупинитися на будь-якому етапі, що унеможливлює релокацію або вимагає значну кількість зусиль. Це призводить до зниження мотивації підприємців, а область ризикує втратити перспективний бізнес. Дослідження в рамках Customer Journey Map містять наступні етапи: пошук інформації, контакт із представником області, надання інформації щодо можливостей релокейту, підбір приміщення та завершення спілкування (квітень 2022).

 

 

Разом з тим, ми запропонували рішення, які можуть покращити процес релокації, як для переміщеного бізнесу, так і для місцевих ОВА, і налагодити взаємодію між ними (квітень 2022).

 

Дещо з практичного досвіду:

Не всі питання в бізнесі вирішуватимуться швидко та легко. Але саме власники бізнесу є рушійною силою для позитивних змін. Наша роль – допомогти вам зорієнтуватися в ситуації та спільними зусиллями знайти нові дієві моделі.

Також для вас може бути корисним:

Аналітика

Аналітичні дослідження KSE GBS та партнерів дозволяють краще зрозуміти бізнес, який релоцюється всередині країни та виявити основні проблеми. Дослідження моніторять ситуацію та дають загальне розуміння стану бізнесу під час війни.

Детальніше тут

Корисні ініціативи

1. Keep Going – ви можете розповісти про досвід вашої роботи та залишити заявку. Проєкт реалізується кількома IT-підприємцями. Пожертви для бізнесу надходять безпосередньо від людей. 

2. Support Ukrainian businesses – якщо ви перепрофілювали ваше виробництво для допомоги постраждалим та не маєте звичного попиту на свою послуги/товари, ця платформа допоможе поширити інформацію про вас, а також надасть можливість донатів на ваш рахунок.

3. EU4Business – програма підтримки малих та середніх бізнесів надає мікрогранти для підприємців з постраждалих регіонів держави. Цей проєкт реалізується спільно з порталом Дія. Для того, щоб отримати кошти необхідно заповнити заявку.

ПРОЄКТ РЕАЛІЗУЄТЬСЯ КОМАНДОЮ

KSE GRADUATE BUSINESS SCHOOL

Наші партнери:

Ми у соціальних мережах