Підготовчі курси з математики та економіки

Запрошуємо вступників на економічні магістерські програми на підготовчі курси з математики та економіки.

Опис

Думаєте про  навчання в Київській школі економіки на економічних спеціальностях, але переймаєтесь, що тут важко вчитися? Хотіли би підкачати свої знання з економіки та математики, щоб спробувати вступити на стипендіальні програми? Сумніваєтесь  в своїх знаннях і хотіли б їх покращити, щоб вступити в одну із найкращих економічних інституцій Украни?
Для тих, хто хотів би навчатися на магістерських економічних програмах (“Економічний аналіз”, “Економіка бізнесу та фінансів”, “Математична економіка та економетрика”) ми організовуємо підготовчі курси з економіки та математики.

 

Особливості курсів:

  • заняття проходитимуть англійською мовою, що дозволить вдосконалити англійську та засвоїти необхідні для подальшого навчання терміни. Ви також зможете отримати  глосарій економічних та математичних термінів;
  • можливість  проходити  курси як в Києві в KSE, так і долучатися в онлайні: всі відео з занять, матеріали та завдання будуть доступні у вашому особистому кабінеті. Там ви також зможете поставити питання викладачу та поспілкуватися з одногрупниками;
  • заняття проходитимуть англійською мовою, що дозволить вдосконалити англійську та засвоїти необхідні для подальшого навчання терміни.
  • на курсах навчання проходить за тими ж матеріалами, які необхідно вивчити для вступу

 

Розклад занять:
Математика: 3 лютого – 2 березня, щопонеділка, 17:00-20:00.
Економіка: 5 лютого- 4 березня, щосереди, 17:00-20:00.

 

Успішне проходження даних курсів збільшує ваші шанси для:

  • отримання грантів на навчання на програмі “Економічний аналіз” (знижка до 90% та грант “Таланти з регіонів”)
  • вдалого проходження вступних іспитів на магістерські програми “Економіка бізнесу та фінансів”, “Економічний аналіз”, “Математична економіка та економетрика”

  • ми також наполегливо рекомендуємо абітурієнтам програми “ Економіка бізнесу та фінансів” відвідувати курси з математики для полегшення адаптаційного періоду на першому курсі

 

 

Вартість одного курсу – 500 грн. (включає онлайн доступ до відеоматеріалів та завдань, а також відвідування занять, для тих, хто відвідав День відкритих дверей, діє знижка в розмірі 10%)

 

З будь-яких питань звертайтесь до Віталія Зайця

[email protected], Telegram, Viber, WhatsApp – 380672174575