fbpx

Літня школа для аспірантів з аграрної економіки

Опис


 

В рамках пілотного проекту із сталої інтернаціоналізації науково-дослідних структур України в умовах глобалізації агропродовольчого сектору України (UaFoodTrade)

 

Оголошення про навчальний курс

 

Поведінка домогосподарств: теорія та застосування

 

Організатори: Київська школа економіки (KSE), Київ, Україна та Лейбніц-Інститут аграрного розвитку в країнах з перехідною економікою (IAMO), Галле, Німеччина, у співпраці з Інститутом сільського господарства та харчування Мартін-Лютер-Університет Галле-Віттенберг (MLU), Галле, Німеччина

 

Термін курсу: 8-13 жовтня, 2018

Місце проведення: Київська школа економіки (KSE) вул. Дмитрівська, 92-94, 01135, Київ, Україна

Лектор: Проф. Міхаель Грінгс

 

Опис курсу: Навчальний модуль охоплює основні аспекти економічної поведінки домогосподарств з особливим акцентом на сільськогосподарських домогосподарствах. На першому етапі обговорюються найважливіші питання та інструментарій для аналізу попиту домогосподарств. На другому етапі, висвітлюватимуться питання пропозиції робочої сили та виробництва домогосподарствами в рамках моделей аграрних домогосподарств. Потім аналізуватиметься зв’язок споживання, пропозиції робочої сили та аграрного виробництва в контексті роздільних та нероздільних моделей домогосподарств.

 

Опис курсу:

  1. Вступ;

    1. Огляд курсу;
    2. Роль теорії та моделей в наукових дослідженнях.

  2. Основи: попит та пропозиція домогосподарств;

    1. Теорія попиту домогосподарств та пропозиція робочої сили (Основні концепції; Теорія дуальності преференцій; Пропозиція робочої сили);
    2. Аграрне виробництво та попит на фактори виробництва (Основні концепції; Технологія виробництва).

  3. Моделі сільськогосподарських домогосподарства;

    1. Теорія сільськогосподарського домогосподарства: Огляд;
    2. Роздільність виробництва, споживання та пропозиції робочої сили;
    3. Нероздільність: Відсутні ринки;
    4. Обговорення емпіричних моделей.

 

Форми навчання: Лекції (75 %), виконання аудиторних завдань та групова робота (25 %)

 

Оцінювання: По закінченню модуля, необхідно скласти письмовий тест для отримання сертифікату про успішне закінчення курсу.

 

Кількість кредитів: 3 CP

 

Мова: Англійська

 

Вимоги: Ступінь магістра або студенти-магістри на останньому курсі магістерської програми з аграрної/ продовольчої економіки, загальної економіки або суміжного фаху. Слухачі мають бути обізнаними з основ мікроекономіки (знати теорію домогосподарства та фірми), володіти основами економетрики.

 

Подання заяв: Заяви (англійською мовою) необхідно подати в електронній формі одним pdf-файлом (не більше ніж 2 MB) на електронну адресу Марусяк Валентини ([email protected]); необхідно додати такі документи: (1) Curriculum vitae та (2) Мотиваційний лист (до 1 сторінки).

 

Заяви розглянуть до 25 вересня, 2018

 

Додаткова інформація: За додатковою інформацією звертайтесь на веб-сторінку проекту UaFoodTrade або на пошту проф. Олега Нів’євського – [email protected]

 

Оплата: Участь безкоштовна. Витрати на проживання та проїзд слухачі покривають самостійно.

 

Фінансування: Міністерство освіти і наукових досліджень Федеративної Республіки Німеччини.