Департамент економічної освіти

Освіта для майбутньої генерації
економістів та управлінців світового рівня

Опис

Київська школа економіки вирізняється своєю унікальною в Україні програмою здобуття економічної освіти. Навчання відбувається виключно англійською мовою, використовуються англомовні навчальні матеріали посібники; це єдиний вищий навчальний заклад в Україні з подвійною програмою навчання з Західним університетом (Х'юстонський університет). Програми націленні на розвиток унікальних навичок в економічному та фінансовому моделюванні та аналізі, які підготують студентів програми до ефективної роботи економістами на дорадчих чи керівних посадах у своїй країні та до подання заявки на отримання студеню доктора філософії у закордонних програмах. Навчальний процес в KSE вирізняється з-поміж інших українскьтх університетів. Програми KSE не передбачаютьщоденного відвідування школи. Заняття проводяться 2 або 3 дні на тиждень. Курси KSE не розділені на лекції та семінари. Формою контролю є переважно письмовий іспит. Програма навчання включає в себе велику кількість практичних випадків, а також курси, націленні на розвиток м'яких та технічних навичок.

Економіка та підприємництво від Стокгольмської школи економіки в Ризі

Тривалість

3роки

Ціна

₴ 6250 за рік

Викладачі

Це трирічна програма підготовки бакалаврів економіки та підприємництва від Стокгольмської школи економіки в Ризі (SSE Riga)

Математична економіка та економетрика

Тривалість

2роки

Ціна

₴ 3000 за рік

Викладачі
Олена Бєсєдіна
Володимир Вахітов
Ганна Вахітова
Олеся Верченко
Ольга Купець
Олег Нів’євський
Максим Обрізан
Павло Прокопович

Магістерська програма з математичної економіки та економетрики – це спільна програма Київської школи економіки, Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Університету Хьюстона. Вона викладається виключно англійською мовою.

Економіка бізнесу і фінансів

Тривалість

1рік

Ціна

₴ 3000 за рік

Викладачі
Олена Бєсєдіна
Тимофій Брік
Володимир Вахітов
Ганна Вахітова
Олеся Верченко
Андрій Дробот
Ольга Купець
Олег Нів’євський
Максим Обрізан
Павло Прокопович
Віктор Ханжин

Програма акцентує увагу на розумінні економіки та фінансів, які необхідні для прийняття правильних рішень у бізнесі та отримання навичок, необхідних для кар’єри у бізнесі.