fbpx

Департамент економічної освіти

Освіта для майбутньої генерації
економістів та управлінців світового рівня

Опис

Київська школа економіки вирізняється своєю унікальною в Україні програмою здобуття економічної освіти. Навчання відбувається виключно англійською мовою, використовуються англомовні навчальні матеріали посібники; це єдиний вищий навчальний заклад в Україні з подвійною програмою навчання з Західним університетом (Х’юстонський університет).

 

Програми націлені на розвиток унікальних навичок в економічному та фінансовому моделюванні та аналізі, які підготують студентів програми до ефективної роботи економістами на дорадчих чи керівних посадах у своїй країні та до подання заявки на отримання студеню доктора філософії у закордонних програмах.

 

Навчальний процес в KSE вирізняється з-поміж інших українскьтх університетів. Програми KSE не передбачаютьщоденного відвідування школи. Заняття проводяться 2 або 3 дні на тиждень. Курси KSE не розділені на лекції та семінари. Формою контролю є переважно письмовий іспит.

 

Програма навчання включає в себе велику кількість практичних випадків, а також курси, націленні на розвиток м’яких та технічних навичок.