Департамент бізнес-освіти

Бізнес-освіта KSE розроблена спеціально для керівників вищого рівня, консультантів, аналітиків, а також професіоналів, які працюють у приватному та державному секторах. Англомовні MBA-програми світового класу готують управлінців, які здатні перемагати на глобальному ринку.

Для корпоративних запитів

Опис

Департамент бізнес-освіти KSE пропонує можливість отримати фантастичний досвід і навички для проведення стратегічного бізнес-планування та пошуку рішень поточних проблем.
KSE Business Education надає набір програм (пропозицій) для підприємств та приватних осіб: Корпоративні бізнес-програмиСтратегічні сесії та консультаціїПрограма МВАМВА в галузі AI та DAMBA для державних підприємств.

Програми MBA KSE поєднують західні стандарти, місцеві реалії та світові виклики. Вони забезпечують баланс між аналітичними та практичними підходами, впроваджуючи високі академічні стандарти кращих європейських та американських бізнес-шкіл, а також використовуючи практичні задачі від кращих українських роботодавців.

Навчальний процес організований тільки англійською мовою. До викладання залучені Іноземні та українські викладачі, випускники кращих бізнес-шкіл світу, у тому числі Harvard Business School, MIT Sloan, Лондонська бізнес-школа, INSEAD, і практики провідних компаній, таких як EY, Mondelēz і L’Oréal.

Корпоративні програми, а також стратегічні сесії призначені для конкретних потреб кожної компанії. Після ретельної оцінки потреб компаній і поточного стану, ми розробляємо план дій, який може бути реалізований самою компанією або за участю команди департаменту.

Щоб подати заявку на програми МВА перейдіть за посиланням: https://apply.mba.kse.org.ua/uk/general-info/