Департамент бізнес освіти

Бізнес-освіта KSE розроблена спеціально для керівників вищого рівня, консультантів, аналітиків, а також професіоналів, які працюють у приватному та державному секторах. Англомовні MBA-програми світового класу готують управлінців, які здатні перемагати на глобальному ринку.

Опис

Бізнес-освіта KSE надає можливість отримати відмінний досвід та навички для здійснення стратегічного планування бізнесу та пошуку рішень поточних проблем. МВА-програми поєднують західні стандарти, місцеві реалії та європейські виклики. Вони забезпечують баланс між аналітичним та практичним підходом, впроваджуючи високі академічні стандарти найкращих європейських та американських бізнес-шкіл та використовуючи практичні кейси від найкращих роботодавців України. Навчання проходить виключно англійською мовою. На програмі викладають закордонні та українські професори зі ступенем PhD, випускники найкращих світових бізнес-шкіл - таких, як: Harvard Business School, MIT Sloan, London Business School, INSEAD, а також практики з провідних компаній, таких як EY, Mondelēz, L'Oréal. Не пропустіть чудову нагоду долучитися до MBA-програм світового класу!

Курс MBAI "Стратегічне лідерство"

Тривалість

3дні

Ціна

₴ 1000 за рік

Викладачі

Курс MBAI "Маркетингова аналітика"

Тривалість

3дні

Ціна

₴ 1000 за рік

Викладачі

Курс MBAI "Вступ до аналізу даних та штучного інтелекту"

Тривалість

3дні

Ціна

₴ 1000 за рік

Викладачі

Курс MBAI "Принципи економіки у глобальному світі"

Тривалість

2місяці

Ціна

₴ 1000 за рік

Викладачі

Бізнес-адміністрування

Тривалість

12місяців

Ціна

₴ 12000 за рік

Викладачі
Алістер Ніколсон, PhD
Максим Обрізан, PhD
Андрій Ставицький, PhD
Андрій Кириленко, PhD
Сергій Козлов, PhD
Сергій Гвоздьов, PhD
Марк Савчук
Василе Тофан
Йоахім Бенц
Олена Сергєєва
Олеся Верченко
Андрій Большаков
Тетяна Лукинюк
Оксана Гошва
Сергій Потапов
Аркадій Верщебенюк

KSE MBA надасть практичні рішення для успішного саморозвитку та розвитку Вашої кар’єри та компанії, незалежно від того чи Ви — співробітник компанії, власник бізнесу чи тільки плануєте створювати свій власний бізнес.