Департамент бізнес освіти

Бізнес-освіта KSE розроблена спеціально для керівників вищого рівня, консультантів, аналітиків, а також професіоналів, які працюють у приватному та державному секторах. Англомовні MBA-програми світового класу готують управлінців, які здатні перемагати на глобальному ринку.

Опис

Бізнес-освіта KSE надає можливість отримати відмінний досвід та навички для здійснення стратегічного планування бізнесу та пошуку рішень поточних проблем. МВА-програми поєднують західні стандарти, місцеві реалії та європейські виклики.

Вони забезпечують баланс між аналітичним та практичним підходом, впроваджуючи високі академічні стандарти найкращих європейських та американських бізнес-шкіл та використовуючи практичні кейси від найкращих роботодавців України.

Навчання проходить виключно англійською мовою. На програмі викладають закордонні та українські професори зі ступенем PhD, випускники найкращих світових бізнес-шкіл – таких, як: Harvard Business School, MIT Sloan, London Business School, INSEAD, а також практики з провідних компаній, таких як EY, Mondelēz, L’Oréal.

Не пропустіть чудову нагоду долучитися до MBA-програм світового класу!