Департамент бізнес-освіти

Бізнес-освіта KSE розроблена спеціально для керівників вищого рівня, консультантів, аналітиків, а також професіоналів, які працюють у приватному та державному секторах. Англомовні MBA-програми світового класу готують управлінців, які здатні перемагати на глобальному ринку.

Для корпоративних запитів

Опис

Департамент бізнес-освіти KSE пропонує можливість отримати фантастичний досвід і навички для проведення стратегічного бізнес-планування та пошуку рішень поточних проблем.

KSE Business Education надає набір програм (пропозицій) для підприємств та приватних осіб:

 

 

Програми MBA KSE поєднують західні стандарти, місцеві реалії та світові виклики. Вони забезпечують баланс між аналітичними та практичними підходами, впроваджуючи високі академічні стандарти кращих європейських та американських бізнес-шкіл, а також використовуючи практичні задачі від кращих українських роботодавців.

 

Навчальний процес організований тільки англійською мовою. До викладання залучені Іноземні та українські викладачі, випускники кращих бізнес-шкіл світу, у тому числі Harvard Business School, MIT Sloan, Лондонська бізнес-школа, INSEAD, і практики провідних компаній, таких як EY, Mondelēz і L’Oréal.

 

Корпоративні програми, а також стратегічні сесії призначені для конкретних потреб кожної компанії. Після ретельної оцінки потреб компаній і поточного стану, ми розробляємо план дій, який може бути реалізований самою компанією або за участю команди департаменту.

 

Подати заявку на програми МВА

Середньострокові програми

Курси