Економіка бізнесу і фінансів

Програма акцентує увагу на розумінні економіки та фінансів, які необхідні для прийняття правильних рішень у бізнесі та отримання навичок, необхідних для кар’єри у бізнесі.

Опис

Магістерська програма KSE з економіки бізнесу та фінансів – це однорічна програма з виключно англійською мовою викладання. На програмі з економіки бізнесу та фінансів викладають економісти, які отримали освіту за кордоном та мають ступінь Ph.D., професори зі ступенем MBA та економісти-практики. Програма акцентує увагу на розумінні економіки та фінансів, які необхідні для прийняття правильних рішень у бізнесі та отримання навичок, необхідних для кар’єри у бізнесі. Навчання на програмі веде до кар’єри в банках, фінансових установах, інвестиційних фондах, консалтингових фірмах, аудиторських компаніях та промисловості на таких посадах як аналітик, консультант та фінансовий спеціаліст.

 

 

Що ви отримаєте після закінчення навчання?

Hard skills: Аналіз даних, Мова програмування R, Quantitative reasoning, Фінансове моделювання, Фінансовий аналіз, Прийняття рішень на основі аналізу даних.

Soft skills: Комплексний підхід до вирішення завдань, Командна робота, Критичне мислення, Тайм-менеджмент, Стресостійкість, Аналітичне мислення, Презентаційні навички.

 

 

Після навчання на програмі ви:

  • будете підготовлені приймати важливі управлінські рішення
  • будете здатні застосовувати кількісні інструменти для формулювання та вирішення бізнес питань
  • будете підготовлені до успішної кар’єри в бізнесі
  • Отримаєте диплом державного зразка та диплом університету Х’юстон (при умові виконання академічних вимог та додатковій оплаті)

 

 

Вартість навчання:

Вартість навчання на Магістерській програмі з економіки бізнесу і фінансів складає 80 000 грн за весь період навчання*. Оплата здійснюється протягом року п’ятьма рівними частинами.

Студенти, які бажають отримати магістерський диплом університету Х’юстона з прикладної економіки після закінчення програми, необхідно буде додатково оплатити вартість диплому університету Х’юстона – €1500 (для отримання диплому університету Х’юстона необхідно виконати академічні вимоги: середній бал диплому бакалавра та середній бал за блоки, які включені до програми університету Х’юстона повинен бути не нижчим за В).

* Повна вартість навчання на Магістерській програмі з економіки бізнесу і фінансів KSE становить €10,000 на рік, студенти програми автоматично отримують грант на навчання в розмірі €7,000, яка надається донорами KSE.

 

 

Фінансова допомога:

У 2019/2020 році Фонд “Амперсанд” надає стипендії на навчання на програмі “Економіка бізнесу та фінансів”. Стипендіати Ampersand отримують не лише повне фінансування найкращої освіти, але, що більш важливо, необмежений доступ до менторства та знайомства з професіоналами з широкого спектра індустрій.
Детальна інформація про можливість отримати стипендію – https://ampersand.foundation

 

Відтермінування оплати

Відтермінування оплати за навчання є окремим видом фінансової допомоги, що дозволяє студентам відкласти оплату за навчання. Студент може подати прохання про відтермінування оплати після першого мінітерму.

 

Додаткові знижки

Крім того, на програму “Економіка бізнесу та фінансів” вступники можуть отримати знижки* на навчання:

  • 10% знижки за ранню подачу документів. Для цього необхідно подати документи до 30 квітня і пройти співбесіду;
  • 30% знижки за академічну успішність. Знижку отримують студенти, які під час навчання мають середній бал А- і вище.
  • 20% знижки для ветеранів АТО та їх дітей.

* вказані знижки не сумуються.

 

 

Будемо раді відповісти на всі ваші питаня: 

[email protected], +380 67 434 71 63