Економіка без міфів

онлайн-курс

Опис

У світі, в якому факти і фейки тісно переплелися, бути освіченою людиною стає, як ніколи, важливо. Ми можемо приймати кращі рішення і бути більш щасливими, якщо будемо розуміти світ, у якому живемо. Київська школа економіки розробила онлайн курс, в якому ми пояснюємо, як працює економіка, та розвінчуємо основні міфи про неї.

Цей курс для тих, хто прагне:

розуміти світ, у якому ми живемо, щоб приймати більш зважені рішення в особистому житті та на роботі

бачити взаємозв’язки між процесами і розуміти наслідки економічних рішень

самостійно робити висновки, а не підпадати під вплив чужих думок

розуміти причини економічних явищ та прогнозувати наслідки

На курсі ви дізнаєтеся:

як виміряти економіку країни та чи робить вищий ВВП людей щасливішим

як виміряти безробіття і чи справді 100% зайнятість – це добре

що таке інфляція та чи робить вона нас біднішими

чому трапляються кризи та чи можна їх передбачити

хто встановлює обмінний курс та чи можна повернути долар по 8

коли і чому держава втручається у регулювання економіки

Автори курсу:

Олеся Верченко

Віцепрезидент з економічної освіти Київської школи економіки. До сфери її наукових інтересів належать дослідження моделей ціноутворення, оцінка ціноутворення макроактивів та аналіз фінансових ринків. Олеся закінчила PhD програму з економіки університету штату Вірджинія, магістратуру Лозаннського університету на факультеті банківської справи та фінансів та магістратуру Консорціуму економічної освіти та економічних досліджень при Києво-Могилянській Академії.

Віктор Ханжин

Професор Університету Nebraska Wesleyan, запрошений викладач Київської школи економіки. До сфери його наукових інтересів належать вивчення ефективності і продуктивності та питання сталого розвитку. Віктор отримав ступінь PhD з економіки в Університеті Небраска-Лінкольн, закінчив магістратуру в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили.

Володимир Вахітов

Професор та проректор з наукової роботи у Київській школі економіки. Має понад 15 років досвіду викладання та у дослідженнях з прикладної економіки та мікроеконометрики в таких напрямках, як продуктивність підприємств, міжнародна торгівля, динамічний аналіз статистичної звітності підприємств. Також до сфери його наукової експертизи належить поведінкова економіка, економіка міста, регіональний розвиток, аналіз просторових даних та зовнішніх агломераційних ефектів. Володимир отримав ступінь PhD з економіки в Університеті Кентуккі (США).

Про що цей курс?

Курс створений за підтримки уряду Швеції

Поспілкуватись з менеджеркою коротких програм KSE:

 

Ольга Кучер

T0KUP8W2J-UFJLSFQJE-e582dc63bc91-512
viber (1)
whatsapp (1)