Як вступити?

 

Крок 1. Зареєструватись та скласти он-лайн іспит Early Bird

Цей іспит є обов’язковим для всіх, у кого немає диплому за спеціальністю публічне управління та адміністрування. Його можна скласти в травні або в липні, але ранні пташки, які зареєструються і успішно складуть цей іспит в травні, отримають знижку в розмірі 10% в оплаті за навчання. Якщо у вас є диплом за спеціальністю публічне управління та адміністрування, але ви б теж хотіли отримати знижку для ранніх пташок, то ви також можете зареєструватися і скласти цей іспит в травні. Результати іспиту в такому випадку не будуть впливати на ваш конкурсний бал.

Реєстрація відкрита з 1 квітня по 28 травня. Іспит відбудеться 11, 15, 20, 26 та 29 травня. Для реєстрації необхідно мати резюме у форматі Europass та заповнити Форму (реєстрація завершена).

 

Крок 2. Зареєструватись на ЄВІ з англійської мови (для вступників бакалаврів)

Зареєструватись можна в KSE або іншому закладі вищої освіти на ваш вибір. Реєстрація відкрита з 11 травня по 3 червня (18.00).

 

Крок 3. Скласти ЄВІ з англійської мови (для вступників бакалаврів)

Дата складання – 30 червня.

 

Крок 4. Подати документи на вступ до KSE

Частину документів необхідно подати через електронний кабінет вступника, а іншу частину (резюме, 2 рекомендаційних листа та мотиваційне есе) необхідно буде подати через форму KSE. Документи необхідно подати з 15 по 27 липня.

 

Крок 5. Скласти вступні іспити

Вступні іспити: додатковий фаховий іспит (для тих, хто не має попередньої освіти за спеціальністю публічне управління та адміністрування), іспит з англійської мови (вступники бакалаври подають результати ЄВІ з англійської мови); фаховий іспит (співбесіда). Вступні іспити відбуватимуться он-лайн з 19 липня по 28 липня.

 

Крок 6. Знайти себе у списку рекомендованих до зарахування на сайті KSE 2 серпня.

 

Крок 7. Подати оригінали документів та підписати договір про навчання до 7 серпня, 18.00.

 

Крок 8. Почати навчання у KSE у вересні.

 

Документи для вступу

 

1. Резюме

Обсяг: до 2 сторінок;

Мова: українська або англійська;

Формат: Europass

 

2. Мотиваційне есе (є частиною фахового іспиту та оцінюється)

Обсяг: до 5000 знаків (без пробілів)

Мова: українська або англійська

Мотиваційний лист має відповідати на такі запитання:

Чому ви вирішили вступати на магістерську програму з публічної політики та врядування?

Як здобутий ступінь магістра може допомогти вашій професійній реалізації?

Якою сферою публічної політики ви цікавитеся?

Як ви вважаєте, яка ситуація у вашому житті, найбільше вплинула на ваш сьогоднішній вибір – вступати до КШЕ? І чому?

Чи доводилось вам вивчати щось складне або щось, що у вас довго не вдавалось? Чи досягли ви мети? Чому так/ні? Опишіть, будь ласка, як вам вдавалось подолати труднощі. Як ви мотивували себе?

 

3. 2 рекомендаційні листи

По рекомендації варто звертатися до людей, які добре знайомі з вашим академічним, робочим або громадським досвідом. Ідеальний, але не обов’язковий варіант: коли один лист написаний викладачем(кою), а інший роботодавцем.

Ми очікуємо, що у листі ваші рекомендодавці опишуть, як ви вибудовували професійні/академічні стосунки, які риси характеру вам в цьому допомагали. Ми б хотіли, щоб вони розповіли про ваші успіхи та досвід і про те, чому ви є гарною кандидатурою для вступу на магістерську програму.

У листі зазначаються повне ім’я, контакти (телефон і e-mail), посада людини, що надає рекомендацію, мета, з якою надається рекомендація та дата. Лист завіряється підписом особи, що надає рекомендацію.

Рекомендаційні листи можуть бути написані українською чи англійською мовою. В разі, коли рекомендаційний лист написано будь-якою іншою мовою, абітурієнт повинен також подати його переклад англійською мовою, завірений у бюро перекладів.

 

4. Скан диплому бакалавра та додатка до нього, якщо ви вже закінчили навчання, або скан/фото залікової

Якщо ви уже закінчили навчання, будь ласка, надайте скан диплому та додатку до нього. Якщо ви отримаєте диплом влітку 2021 року, надайте скан виписки балів чи копію всіх сторінок вашої залікової книжки, попередньо переконавшись у розбірливості інформації у ній. Якщо інформація подана нерозбірливо, можна зробити додатки до копії залікової книжки друкований варіант предметів та оцінок за них у форматі word doc.

 

5. Кольорове портретне фото високої якості. Обличчя має займати ¾ розміру фото.

 

6. Копія паспорта та ідентифікаційного коду

 

7. Заява на отримання знижки (за бажанням). Більше про знижки тут.