Викладач релігієзнавства

У 2021 році Київська школа економіки (KSE) запустила три бакалаврські програми: «Бізнес-економіка», «Економіка та великі дані» та «Програмна інженерія та бізнес-аналіз». Навчальний рік у КSЕ розділений на 5 мінітермів, кожен триває 2 місяці. Студенти вивчають три предмети одночасно, що дозволяє їм краще зосередитися на матеріалі. Навчання починається українською мовою, починаючи з другого курсу, мова викладання – англійська. Стандартний режим навчання – офлайн, проте, відповідно до обставин, КSЕ забезпечує всім студентам можливість навчатися онлайн або асинхронно. КSЕ співпрацює з Coursera та EdX, надаючи своїм студентам для їхньої успішної кар’єри можливість проходити курси та отримувати сертифікати від провідних університетів.

 

Департамент бакалаврської освіти КSЕ розпочне програму подвійного дипломування з Університетом Г’юстона, штат Техас, США. Вона буде містити окрему навчальну програму, куди серед іншого входитиме курс «Вступ до релігієзнавства» (який також буде доступний іншим студентам як вибірковий).

 

Вашим обов’язком буде викладання цього курсу протягом 8 тижнів у травні та червні 2023 року по 8 академічних годин на тиждень.

 

Вимоги:

  • Досвід викладання курсів з релігії
  • Вільне володіння англійською мовою та вміння ефективно нею викладати      

 

Документи:

  • Резюме
  • Супровідний лист, у якому зазначаються причини подання заявки, кваліфікації щодо посади, а також свої наміри та бачення себе в цій ролі
  • Викладацька заява, що включає орієнтовну програму курсу та ваш підхід до його викладання

 

Ви також можете надати рекомендаційні листи та результати нещодавніх опитувань студентів щодо вашої викладацької діяльності.