Викладач основ цивільного захисту

У 2021 році Київська школа економіки (KSE) запустила три бакалаврські програми: «Бізнес-економіка», «Економіка та великі дані» та «Програмна інженерія та бізнес-аналіз». Навчальний рік у КSЕ розділений на 5 мінітермів, кожен триває 2 місяці. Студенти вивчають три предмети одночасно, що дозволяє їм краще зосередитися на матеріалі. Навчання починається українською мовою, починаючи з другого курсу, мова викладання – англійська. Стандартний режим навчання – офлайн, проте, відповідно до обставин, КSЕ забезпечує всім студентам можливість навчатися онлайн або асинхронно. КSЕ співпрацює з Coursera та EdX, надаючи своїм студентам для їхньої успішної кар’єри можливість проходити курси та отримувати сертифікати від провідних університетів.

 

З огляду на військові дії навчальну програму переглянули відповідно до потреб часу. До неї були включені низка актуальних дисциплін.

 

Вашим обов’язком буде викладання однієї з цих дисциплін – «Основи цивільного захисту» – для студентів бакалаврату з економіки та ІТ по 8 академічних годин на тиждень.

 

Вимоги:

  • Досвід викладання цивільного захисту
  • Практичний досвід діяльності з цивільної оборони

 

Документи:

  • Резюме
  • Супровідний лист, у якому зазначаються причини подання заявки, кваліфікації щодо посади, а також свої наміри та бачення себе в цій ролі      

 

Ви також можете надати рекомендаційні листи та результати нещодавніх опитувань студентів щодо вашої викладацької діяльності.