Викладач логіки та критичного мислення

У 2021 році Київська школе економіки (KSE) запустила три бакалаврські програми: «Бізнес-економіка», «Економіка та великі дані» та «Програмна інженерія та бізнес-аналіз». Навчальний рік у КSЕ розділений на 5 мінітермів, кожен триває 2 місяці. Зазвичай студенти вивчають три предмети одночасно, що дозволяє їм краще зосередитися на матеріалі. Навчання починається українською мовою, починаючи з другого курсу, мова викладання – англійська. Стандартний режим навчання – офлайн, проте, відповідно до обставин, КSЕ забезпечує всім студентам можливість навчатися онлайн або асинхронно. КSЕ співпрацює з Coursera та EdX, надаючи своїм студентам для їхньої успішної кар’єри можливість проходити курси та отримувати сертифікати від провідних університетів.

 

Вам буде запропоновано викладати логіку та критичне мислення для студентів бакалаврату з економіки та ІТ протягом 8 тижнів у березні та квітні 2023 року по 6 академічних годин на тиждень.

 

Вимоги:

  • Досвід викладання логіки на бакалавраті студентам нематематичних спеціальностей
  • Вільне володіння англійською мовою та вміння ефективно нею викладати   

 

Бажано:

  • Ступінь кандидата наук

 

Документи:

  • Резюме
  • Супровідний лист, у якому зазначаються причини подання заявки, кваліфікація стосовно посади, а також наміри та бачення посади
  • Викладацька заява, що включає орієнтовну програму курсу та ваш підхід до його викладання

 

Ви також можете надати рекомендаційні листи та результати нещодавніх опитувань студентів щодо вашої викладацької діяльності.