Вакансії

Київська школа економіки шукає викладачів, що посилять викладацький склад.

 

Київська школа економіки – провідний виш Центральної та Східної Європи, що пропонує магістерські програми з економіки та фінансів з програми MBA та PhD. Викладачі KSE мають великий досвід досліджень та публікацій. Викладання здійснюється англійською мовою за навчальною програмою, розробленою за найкращими міжнародними стандартами. Ми вітаємо кандидатів з відмінним досвідом у всіх галузях, особливо в економетричному моделюванні, макроекономічній політиці, економіці сільського господарства/природних ресурсів, економіці бізнесу та фінансів.

 

Кандидати повинні мати ступінь PhD (або планують отримати докторську ступінь цього року). Заробітна плата визначається індивідуально на конкурентному рівні. Посади розташовані в Києві, Україна. Ми також зацікавлені у запрошених викладачах будь-якої галузі.

 

Як подати заявку:

 

Заявки повинні бути надіслані на адресу . Будь ласка, додайте своє резюме, відскановані копії чи електронні файли опублікованих та робочих документів, а також підсумкові оцінки навчання (якщо вони доступні). Три рекомендаційні листи слід надсилати окремо Марії Резнік () та Георгію Шевченко (), вул. Миколи Шпака, 3, 03113 Київ, Україна. Ця позиція залишатиметься відкритою, поки не буде знайдено відповідного кандидата.