Купити Білу книгу реформ

Купити

Київська школа економіки (KSE) — це навчальний заклад світового рівня з відмінною репутацією як в Україні, так і за кордоном. Діяльність KSE сприяє розвитку сфер економіки, бізнесу, а також економічної політики в Україні та сусідніх державах.

 

На цій сторінці ви можете придбати “Білу книгу про реформи” — ексклюзивний звіт про українські реформи, підготований спеціально для четвертого Ukraine Economy Week — серії подій, організованих Київською школою економіки — навесні та восени. Книга дає стислий та контентний огляд змін, що відбулися в українській економіці з 2014 року. Вона складається з 2-х частин. Перша описує напомітніші реформи у вибраних сферах — монетарна політика та бінківський сектор, пенсійна система, освіта, охорона здоров’я, енергетика, ринок землі, правоохоронна система, державні закупівлі та децентралізація, — та вплив цих реформ на економічний стан України. Друга розповідає про ризики і можливості, що є перед нами сьогодні. Серед найвагоміших викликів — ймовірна повномасштабна торгівельна війна та нестача робочої сили.

 

Автори: 
Олена Бєсєдіна (професорка KSE), Тимофій Брік (професор KSE), Юрій Городніченко (професор Університету Каліфорнії, Берклі; Голова Міжнародної академічної ради KSE), Олексій Грибановський (дослідник Центру удосконалення закупівель), Ярослав Кудлацький (дослідник KSE), Ольга Купець (професорка KSE), Тимофій Милованов (професор Піттсбургського університету, Почесний президент KSE), Олег Нів’євський (професор KSE), Ольга Ніколаєва (дослідниця KSE), Інна Совсун (віце-президентка KSE з публічної політики та врядування, екс-Перший заступник Міністра освіти і науки України), Ілона Сологуб (директорка з політико-економічних досліджень KSE), Наталя Шаповал (віце-президентка з політико-економічних досліджень KSE, директорка CEP), Павло Яворський (дослідник KSE).

 

Редактор: Ілона Сологуб (Директорка з політико-економічних досліджень KSE)

 

Дизайн: Ольга Крам

 

Ціна книги — 240 гривень.