Студентські активності Київської школи економіки

KSE Data Science Club – студентська організація, заснована у вересні 2018 року. Наша основна мета – поділитися знаннями та досвідом найкращих фахівців у сфері науки даних. DS Club – це інтерактивна платформа для особистого розвитку тих, хто прагне йти в ногу з часом, а саме отримати потрібні hard skills в аналізі та візуалізації даних, основах програмування (R, Python, APL). З часу заснування було проведено 21 захід від спікерів провідних ІТ-компаній, інженерів з машинного навчання та аналітиків з США, Німеччини, Індії та Естонії. І ми на цьому не зупиняємось – більш ніж 10 заходів планується на 2020 рік!

KSE Case Club – студентська організація яка слугує платформою для розвитку навичок вирішення проблем бізнесу, а також навчання аналітиці та консалтингу від професіоналів та розбудові нових контактів для професійного розвитку.   

Традиційно зустрічі клубу проводяться у неділю вранці в Київській Школі Економіки, та є безкоштовними і доступними для всіх.

Ідея клубу:

Показати та розказати про життєвий цикл продукту в ІТ. Від стадії ідеї, до запуску та підтримки продукту. Ми плануємо розповісти про все від банальних запитань: “Хто такий Product Owner” та “Що таке продукт?”, до процесу роботи зі стейкхолдерами та прототипування продукту.

Для кого?

  • Для студентів, які хочуть розібратися з процесом роботи над продуктом в ІТ-індустрії.
  • Для професіоналів, що працюють з ІТ-продуктами.
  • Для молодих стартаперів які мають ідею, але не знають, як її втілити.

Формат клубу?

  • Лекції
  • Воркшопи
  • Розробка концепції продукту в командах
  • Домашні завдання

KSE Finance Club – це студентський клуб учасники якого зацікавлені у кар’єрі, пов’язаний з фінансами. Одним із наших основних напрямків діяльності є організація заходів з представниками галузі з метою формування у студентів знань та навичок для подальшої роботи у фінансах.

Наш клуб відкритий для всіх студентів незалежно від університету та спеціальності. Якщо ви бажаєте приєднатися до нашого клубу, зв’яжіться з нами електронною поштою: [email protected]