Майбутні дослідницькі та прикладні семінари

Ми запустили серію щотижневих дослідницьких та прикладних семінарів з метою професійного обговорення найновіших економічних досліджень та актуальних питань економічної політики. На семінарах, де дослідники та розробники політик представляють свої роботи, слухачі матимуть змогу вивчати та розвивати нові ідеї, а дослідники – отримати рекомендації та відгуки гостей заходу.

 

Дослідницькі семінари проходять щочетверга о 15:30 (іноді день і час можуть змінюватися залежно від графіку запрошених доповідачів). На дослідницьких семінарах професори, магістри та аспіранти представляють свої дослідження та роботи. Семінари, пов’язані з макроекономікою, монетарною політикою та банківським сектором організовані спільно з Національним банком України. Дослідницькі семінари зазвичай займають до 50 хвилин доповіді та 25 хвилин блоку запитань і відповідей. Дослідницькі семінари проводяться переважно англійською мовою.

 

Розклад найближчих дослідницьких семінарів:

Прикладні семінари проводяться щосереди о 17:00 (іноді день та час можуть змінюватися залежно від графіку запрошених доповідачів). До участі у семінарах запрошуються політики, представники громадських організацій, аналітичних центрів, бізнесу, експерти та всі, хто зацікавлений у розробці та впровадженні економічної та соціальної політики. Прикладні семінари зазвичай займають до 30 хвилин доповіді та 35-45 хвилин блоку запитань і відповідей. Прикладні семінари проходять переважно українською мовою.

 

Розклад найближчих прикладних семінарів: