Програма іменних стипендій

Ми вдячні Меценатам та Стратегічним Партнерам, які започатковують у KSE свої іменні стипендії, надають студентам можливість безкоштовного навчання та інституційно підтримують Школу

Що таке іменна стипендія?

 

У Київській школі економіки діє програма іменних стипендій. У минулому році одинадцять талановитих студентів магістерської програми “Економічний аналіз” отримали іменну підтримку. У 2018/19 навчальному році програма розширюється та буде охоплювати більшу кількість студентів різних магістерських програм.

 

Іменні стипендії — це індивідуальні гранти на навчання для студентів KSE, започатковані завдяки благодійним внескам Меценатів та Стратегічних Партнерів Школи. Зазвичай такі стипендії носять ім’я Мецената або назву Компанії, яка їх заснувала.

 

Умови стипендійних пакетів можуть відрізнятися; більшість із них включає покриття вартості оплати навчання, а також компенсацію витрат на проживання студента/студентки протягом одного навчального року.

 

Але це ще не все. Іменні стипендії — це не лише матеріальна підтримка. Це також можливість особистого спілкування Мецената та Студента та нагода поділитися власним досвідом, ідеями, переконаннями. Меценати беруть участь у програмі менторства та підтримують стосунки зі Студентами протягом навчального року. Ще одна з можливостей — це стажування або працевлаштування Студента в компанії Мецената після закінчення навчання.

 

Ми вдячні Меценатам та Стратегічним Партнерам, які започатковують у KSE свої іменні стипендії, надають студентам можливість безкоштовного навчання та інституційно підтримують Школу.

Для чого існують іменні стипендії?

 

Повна вартість навчання на магістерській програмі KSE “Економічний аналіз” — 10 тис. євро на рік. Частина цієї вартості покривається за рахунок інституційної підтримки. Однак, іншу частину оплачує студент.

 

Розмір оплати за навчання конкретного студента залежить від результатів вступних іспитів. Але навіть при отриманні значної знижки талановиті студенти часто не мають можливості фінансувати власне навчання і проживання в Києві протягом року та змушені жертвувати можливістю отримати якісну, сучасну та перспективну освіту задля навчання на бюджетному факультеті в іншому навчальному закладі.

 

Київська школа економіки відіграє провідну роль у навчанні майбутніх економістів та менеджерів світового рівня. Ми — одна з найкращих економічних шкіл серед країн Центрально-Східної Європи, альма-матер реформаторів та авторитетних аналітиків, каталізатор економічної дискусії в Україні та лідер в області консультацій з питань економічної політики. Наша мета — забезпечити рівний доступ до вищої освіти для громадян України, а також заохотити талановитих українців інвестувати свій час та зусилля у набуття дійсно якісної освіти.

 

Завдяки підтримці Меценатів, у 2018/19 академічному році KSE має амбітну мету забезпечити безкоштовне навчання для 55 студентів магістерських програм.

 

Як це працює?

 

1. Засновуючи іменну стипендію у Київській школі економіки, Меценат може на свій розсуд вибрати і встановити критерії відбору кандидатів на свою стипендію.

 

2. Усі абітурієнти, що успішно склали вступний іспит на одну з магістерських програм KSE, автоматично стають кандидатами на участь у програмі іменних стипендій. (Подавати окрему заявку на програму іменних стипендій не потрібно).

 

3. Коли завершено набір студентів на наступний навчальний рік, Школа ініціює процес розподілу наявних іменних стипендій (matching). Процес розподілу стипендій на 2018/19 навчальний рік розпочнеться в серпні 2018 року. Департамент фінансової допомоги розподіляє наявні іменні стипендії серед студентів магістерських програм, ґрунтуючись на критеріях, встановлених Меценатами. У разі необхідності Департамент фінансової допомоги може звертатися до студентів за додатковою інформацією, супровідними документами тощо.

 

4. Після того як розподіл завершено, Школа повідомляє Меценатам та Студентам про його результати та пропонує кожній парі влаштувати індивідуальну зустріч, щоб познайомитися та відзначити початок програми іменної підтримки, яка триватиме цілий рік.

 

5. Ті студенти, які не отримали іменної стипендії, мають самостійно забезпечити фінансування свого навчання, згідно з умовами, оголошеними при вступі.

Іменні стипендії 2018

 

Студенти, що вступають на магістратуру до Київської школи економіки у 2018/19 навчальному році, можуть претендувати на одну з іменних стипендій, перелічених нижче.

 

Стипендії поділяються на три категорії: Корпоративні іменні стипендії, Індивідуальні іменні стипендії, а також іменні стипендії Випускників KSE.

 

Корпоративні іменні стипендії

 

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) в рамках стратегічного партнерства з Київською школою економіки підтримав освітню програму «Таланти з регіонів».

 

Ця програма передбачає покриття витрат на навчання на магістерській програмі з економічного аналізу для студентів з регіонів, а також покриття витрат на їхнє проживання в Києві. Щомісячна сума стипендії складає 1500 грн.

 

У 2018/19 році ПУМБ забезпечує 10 місць для студентів, що навчатимуться на стипендії «Таланти з регіонів»

Індивідуальні іменні стипендії

 

Ми щиро вдячні Індивідуальним Меценатам, які надають особисту підтримку талановитій молоді. У 2018/19 навчальному році вступає в дію 24 іменні стипендії від Індивідуальних Меценатів:

Іменні стипендії Випускників KSE

 

Взимку 2018 року Київська школа економіки провела благодійну кампанію серед випускників KSE. Інформацію про неї Ви можете знайти за цим посиланням.

 

За результатами кампанії було започатковано 10 колективних іменних стипендій від випускників різних років.

Список стипендій на цій сторінці не є остаточним — він буде оновлюватися по мірі того як до Програми долучатимуться нові Меценати.

Іменні стипендії 2017

У 2017/18 навчальному році іменну підтримку отримали одинадцять студентів магістерської програми з Економічного аналізу. Їх підтримали наступні Меценати:

Ми безмежно вдячні Меценатам, які вирішили зробити особисту інвестицію в майбутнє України та власноруч створюють можливості для позитивних змін.

 

Сподіваємося, що участь у програмі іменних стипендій 2017/18 стала важливою подією в житті її учасників, залишила яскраві враження та зарядила обидві сторони мотивацією й бажанням рухатися вперед. Публікації про те, як це відбувалося, можна знайти на Facebook за допомогою хештегу #KSEscholarship.

 

Щоб бути в курсі подальших новин, слідкуйте за сторінкою KSE у Facebook!

Як я можу підтримати Школу?

 

Дізнайтеся про способи підтримки Школи, натиснувши на кнопку нижче
Якщо Ви бажаєте стати Меценатом та започаткувати іменну стипендію в KSE, будь ласка, надішліть електронний лист на адресу [email protected], щоб отримати інформацію про умови участі у Програмі та подальші кроки.

Ми існуємо, щоб створити інтелектуальну основу для розбудови міцної та інноваційної економіки України!