fbpx

FAQ

Магістерська програма з публічної політики та врядування
Київської школи економіки

Чи можна поєднувати навчання з роботою?

Формат програми розроблений з урахуванням потреб тих, хто працює повноцінний робочий день. Аудиторні заняття та інші навчальні активності відбуваються у позаробочий час. Втім, навчання передбачає відвідування лекцій, прочитання літератури та виконання завдань. Тому вміння управляти власним часом та розставляти пріоритети допоможе бути більш успішним в навчанні. 

Який формат навчання?

Програма орієнтована на навчання в офлайн форматі. Саме так учасники можуть отримати максимальну користь від дискусій та нетворкінгу. Однак в залежності від обставин, навчальні заняття можуть проводитись і в онлайн форматі без втрати якості навчального процесу. 2022 рік розпочнеться з онлайн занять. Наступні рішення щодо формату навчання будуть прийматися виходячи з можливості безпечного проведення офлайн занять.

Якою є структура програми?

Програма триває 18 місяців та складається з трьох модулів тривалістю 5 місяців кожний. Учасники розпочинають вивчати обов’язкові предмети, поступово до розкладу додаються вибіркові дисципліни. Протягом всіх трьох модулів студенти працюють над розробкою власного проєкту в обраній сфері публічної політики. Два останні місяці присвячені доопрацюванню проєкту та його захисту. Окрім тижневих канікул, між модулями учасники не мають занять в серпні.

Якою є вартість навчання? Чи можна платити частинами?

В 2022 році вартість навчання на програмі становить 110000 гривень за весь термін навчання. Учасники можуть платити щомісяця/помодульно/щороку/повну вартість на початку навчання.

Чи є варіанти фінансової допомоги в оплаті за навчання?

В 2022 році на Магістерській програмі з публічної політики та врядування учасники можуть претендувати на бюджетні місця (до 5). Оскільки державне фінансування не покриває повну вартість програми, Київська школа економіки пропонує знижку, яка забезпечить 100% покриття вартості навчання. Також ми надаємо знижку в оплаті на навчання п’ятьом учасникам бойових дій в розмірі 50% від вартості навчання.

Якою є мова викладання?

Мова викладання – українська. Література для підготовки до занять переважно англомовна.

Як виглядає портрет типового учасника програми?

Зазвичай група є різнорідною за віком та досвідом. Середній вік учасників – 28 років. Цілком комфортно почуваються в групі як 20-річні, так і 40-річні. Учасники проходять відбір екзаменаційною комісією, що гарантує високу мотивацію до навчання та унікальний досвід кожного. Це дає можливість вчитись один у одного та заглиблюватись у вужчі теми завдяки дискусіям, які модеруються викладачами. Учасники представляють різні сфери публічної політики та працюють в органах державної влади, місцевого самоврядування, національних та міжнародних громадських організаціях, аналітичних центрах тощо.

Як підготуватися до вступних іспитів?

Найкращий варіант підготовки до іспиту – ознайомитися з програмою певного іспиту та ретельно підготуватися за нею. Ми щороку актуалізуємо програми внутрішніх вступних іспитів та публікуємо максимальну кількість інформації для того, щоб вступники розуміли, що їх чекає під час іспиту та як він буде оцінюватись. Наприклад, для підготовки до співбесіди варто ознайомитись з програмою проведення фахового іспиту та продумати відповіді на опубліковані у ній запитання.

Чи передбачена практика?

Проходження практики на магістерській програмі організовано таким чином, щоб учасники, які поєднують навчання з роботою, могли отримати в процесі користь для свого професійного зростання і водночас потренувати навички, здобуті в процесі навчання. За вибором учасники можуть проходити внутрішню практику в KSE або зовнішню практику в іншій організації, яка працює в публічній сфері. Внутрішню практику студенти/ки можуть пройти в аналітичних центрах та проєктах, які реалізує Київська школа економіки.

Будемо раді відповісти на всі ваші запитання

Контакти відділу з питань набору студентів

 

📞 +38(067)434-71-63

 

[email protected]

Долучайтесь до нашого Telegram-каналу про вступ

inst
messenger