Іспит на стипендію:
документи

Магістерська програма "Економічний аналіз"

Bступники, які бажають отримати знижку до 100% або грант “Таланти з регіонів”, повинні якнайшвидше зареєструватися на іспит, до 23 серпня подати повний пакет документів та скласти іспит, який попередньо запланований на 25 серпня.

 

 

1. Аплікаційна форма онлайн або в паперовому вигляді

Аплікаційна форма містить особисті дані абітурієнта, інформацію про його освітній та професійний досвід, знання англійської мови та надається інтерв’юєрам у пакеті на співбесіду як головна інформація про абітурієнта. Ви можете заповнити форму онлайн.

 

2. Мотиваційне есе

Однією із найголовніших частин аплікаційного пакету абітурієнта є мотиваційне есе, що обґрунтовує ваше бажання навчатись на Магістерській програмі з економічного аналізу, та як отриманий ступінь магістра може допомогти реалізації ваших планів щодо подальшої кар’єри та вашим інтелектуальним інтересам. Мотиваційне есе має бути подано у друкованому вигляді, на окремому аркуші паперу англійською мовою або онлайн разом з іншими документами.

Рекомендації щодо формату: 1-2 сторінки, 12-14 шрифт, інтервал 1,5-2.

Загалом, успішне мотиваційне есе має містити відповіді на такі запитання:

  • Як ваша попередня освітня підготовка, інтереси та досвід допоможуть вам навчатись на програмі?
  • Чого ви вже досягли у сфері бізнесу, економіки, фінансів або в інших суміжних галузях?
  • Як магістерська програма сприятиме вашим короткостроковим та довгостроковим цілям щодо подальшої кар’єри?

Мотиваційне есе абітурієнт має писати лише самостійно. Есе має бути написане тільки англійською, а не будь-якою іншою мовою. Переклад есе іншою особою заборонено.

 

3. Рекомендаційні листи

Рекомендаційні листи мають бути від двох осіб, таких як, викладачі університетів або працедавці, (тобто від людей, які добре знайомі із вашою академічною, професійною чи громадською роботою, і які зможуть охарактеризувати ваші інтелектуальні здібності, творчий потенціал, ініціативність, ставлення до інших та лідерські якості).

Рекомендаційні листи не можуть бути написані друзями або членами сім’ї. Бажано, щоб, як мінімум, один лист був від професора, ознайомленого із вашою академічною роботою.

Рекомендаційні листи можуть бути написані українською чи англійською мовою. В разі, коли рекомендаційний лист написано будь-якою іншою мовою, абітурієнт повинен також подати його переклад англійською мовою, завірений у бюро перекладів. Рекомендаційні листи мають містити прізвище та ім’я, посаду, адресу і контактний телефон особи, що надає рекомендацію.

Будь-ласка, зверніть увагу: якщо ви подаєте документи через онлайн форму, ви повинні надати оригінали рекомендаційних листів до Приймальної комісії KSE. Лише після отримання оригіналів рекомендаційних листів буде прийнято остаточне рішення про зарахування. У зв’язку з епідеміологічною ситуацією, просимо подавати максимально можливий пакет документів.

 

4. Виписку балів або диплом бакалавра та додаток до нього, якщо ви вже закінчили навчання, або скан/фото залікової

Якщо ви уже закінчили навчання, будь ласка, надайте диплом та додаток до нього. Якщо ви отримаєте диплом влітку 2020 року, надайте виписку балів чи копію всій сторінок Вашої залікової книжки, попередньо переконавшись у розбірливості інформації у ній. Якщо інформація подана нерозбірливо, можна додатки до копії залікової книжки друкований варіант предметів та оцінок за них у форматі word doc.

 

5. 4 фотографії 3 см x 4 см

Фотографії мають бути кольоровими, розміром 3 см х 4см. У разі подачі онлайн завантажте фото високої якості.

 

6. Копію паспорта та ідентифікаційного коду

 

7. Інші документи, які ви вважаєте необхідними, наприклад, ваші публікації, нагороди, результати тестувань (GRE, TOEFL, IELTS) тощо.

 

Вступники, які отримали знижку, повинні додатково подати в Приймальну комісію заяву на вступ та копію або оригінал диплому бакалавра (якщо він не подавався раніше).

Вступники, які не подавали документи для отримання знижки, повинні подати ті ж самі документи разом з копією або оригіналом диплому бакалавра.