Як вступити на програму “Економічний аналіз”: графік та документи

Магістерська програма "Економічний аналіз"

Якщо ви хочете у вересні 2020 року розпочати навчання на програмі “Економічний аналіз” у Київській школі економіки, вам потрібно зробити кілька кроків:

 

Якщо Ви маєте лише диплом бакалавра:

 

  • Крок 1

До 18:00 5 червня зареєструватися на здачу єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЗНО з англійської мови) у Київській школі економіки. Інструкція для реєстрації.

 

  • Крок 2

1 липня скласти єдиний вступний іспиту з іноземної мови (ЗНО з англійської мови).

 

  • Крок 3

З 1 по 22 серпня Зареєструвати електронний кабінет вступника за посиланням (посилання стане доступним не раніше 1.08.) З 5 до 22 серпня включно знайти Київську школу економіки у переліку ЗВО, обрати конкурсну пропозицію “Економічний аналіз” та подати електронну заяву. Передбачено, що електронний кабінет має автоматично підвантажити ваші документи (диплом, результат ЄВІ) та створити вашу заяву на вступ.

 

  • Крок 4

Подати у форму мотиваційне есе англійською мовою, 2 рекомендаційні листи та резюме

Якщо  у вступника виникають проблеми з реєстрацією в електронному кабінеті він може звернутися до Марії Чорної [email protected] або за телефоном за Київської школи економіки за адресою вул. Дмитрівська 92-94.

 

  • Крок 5. З  5 до 26 серпня скласти письмовий іспит в онлайн формі. Дату іспиту Ви зможете обрати у формі подачі заявки на програму.

 

  • Крок 6. До 28 серпня знайти себе в списку рекомендованих до зарахування та подати оригінали документів для вступу.

 

 

Якщо у Вас є диплом магістра (спеціаліста) з будь-якої спеціальності:

 

  • Крок 1

До 22 серпня подати у форму копії таких документів:

✔️ мотиваційного листа англійською мовою, 2 рекомендаційних листів;

✔️ диплома про отримання освіти та додатка до нього;

✔️ заповненої від руки заяви на вступ до Київської школи економіки (завантажити можна тут, а повну інструкцію для заповнення можна знайти тут);

✔️ Фото 3х4;

✔️ 1, 2 і сторінки з пропискою у паспорті-книжці або ID картки (з двох сторін);

✔️ ІПН;

✔️ військового квитка для військовозобов’язаних.

  • Крок 2

З 5 по 26 серпня скласти онлайн два письмові  вступні іспити: з економіки та англійської мови. Дату іспитів Ви зможете обрати у формі подачі заявки на програму.

 

  • Крок 3

До 28 серпня знайти себе в списку рекомендованих до зарахування та подати оригінали документів для вступу.

 

 

Вступники мають можливість отримати стипендії, які покривають до 100% вартості навчання, та грант «Таланти з регіонів». Для отримання стипендії потрібно додатково скласти іспит на стипендію, який відбудеться 25 серпня 2020 року. Детально про іспит на стипендію та як до нього підготуватися – за посиланням.

 

Абітурієнти мають можливість вступати на обидві магістерські програми KSE одночасно (однорічну магістерську програму з економіки бізнесу і фінансів та дворічну магістерську програму з економічного аналізу). Для цього абітурієнт повинен, у визначені для подачі документів строки, подати один повний пакет необхідних документів, та подати окреме мотиваційне есе на кожну із програм.

 

Будемо раді відповісти на всі ваші запитання: 

Facebook Messenger

Telegram

[email protected], +380 67 434 71 63

Приєднуйтесь до Telegram чату вступників економічний програм t.me/KSEadmission