Положення про права донорів

Основою для філантропії є добровільні дії, спрямовані на досягнення загального блага

Традиція “давати” і “ділитися” безпосередньо впливає на якість життя. Для гарантії, що філантропія заслуговує на повагу і довіру широкої громадськості, і, як меценати, так і потенційні благодійники, можуть повністю довіряти некомерційним організаціям і цілям, задля яких здійснюється підтримка, ми заявляємо, що всі меценати мають наступні права:

 

  1. Бути поінформованим про місію Школи та про те, як Школа має намір використовувати пожертвувані ресурси, і про її можливості ефективно використовувати пожертви, відповідно до встановлених цілей.

 

  1. Бути поінформованим про склад Ради директорів Школи, і розраховувати, що Рада буде приймати розсудливі рішення в межах своєї компетенції.

 

  1. Мати доступ до актуальних фінансових звітів Школи (на вимогу).

 

  1. Бути впевненим, що їх благодійні внески будуть використані в цілях, для яких вони були зроблені.

 

  1. Отримати відповідне підтвердження і визнання

 

  1. Бути впевненими, що інформація про їх пожертвування обробляється з повагою і конфіденційністю в межах передбачених законом.

 

  1. Очікувати, що всі відносини із зацікавленими особами – представниками Школи, будуть базуватися на професійних стандартах.

 

  1. Отримувати інформацію про те, ким є особи, які від імені Школи звертаються з проханням благодійності – добровольцями, співробітниками організації або найманими консультантами.

 

  1. Мати можливість вилучити власні імена зі списків розсилки, які Школа може здійснювати.

 

  1. Сміливо задавати питання при здійсненні внеску і отримувати своєчасні, правдиві відповіді.