Стипендії від Ampersand Education Foundation

 

Ampersand Education Foundation у 2021 році знову надає стипендії для студентів програми “Економіка бізнесу та фінансів”.

 

Ampersand Education Foundation – це об’єднання небайдужих людей, які мають на меті створити можливості для професійної та академічної реалізації найталановитіших студентів України. 

 

У 2021 році вони надають обмежену кількість стипендій, що  передбачають повне покриття  вартості навчання  для студентів програми  “Економіка бізнесу та фінансів”. А також пропонують стипендіатам необмежений доступ до своєї мережі контактів, проводить заходи з метою найбільш ефективного старту кар’єри випускників у кращих компаніях цільових індустрій (management consulting, tech, IB/PE, FMCG).

 

Прийом заявок на отримання стипендій триватиме до 11 липня 2021.

 

Для отримання стипендії необхідно:

 

Крок 1. Стати абітурієнтом програми з економіки бізнесу та фінансів у Київській школі економіки, заповнивши форму

 

Крок 2. До 11 липня включно подати заявку до Ampersand Foundation  

 

До заявки потрібно включити:

– резюме;

– мотиваційний лист англійською мовою на тему: «What matters most to you, and why?» (не більше 1000 слів).

 

Крок 3. На основі поданих у заявку документів пройти попередній відбір та потрапити у longlist кандидатів на стипендію.

  • Мінімальна вимога: мати українське громадянство

 

Критерії, на основі яких відбуватиметься попередній відбір включатимуть:

  • попередні професійні та академічні досягнення і досвід;
  •  участь у релевантних чемпіонатах, наявність спеціалізованих сертифікатів, що підтверджують професійні, мовні, академічні чи загальні когнітивні здібності (наприклад: CFA, GMAT/GRE, TOEFL/IELTS, інші);
  • особистісні якості,  структурність викладення думок та інші фактори, які є загальноприйнятими у процедурах відбору кандидатів у цільові компанії релевантних індустрій та на програми MBA престижних університетів. Тобто кандидати оцінюватимуться з позиції їх потенціалу для подальшої підготовки до кар’єрного шляху у відповідних індустріях.

Всі критерії будуть оцінюватись комплексно та без формалізованої шкали.

 

Формування longlist буде завершено у період з 12 липня до 18 липня.

Сповіщення кандидатів про результати відбуватиметься впродовж двох днів з дня завершення етапу відбору 

 

Крок 4: Пройти співбесіду із 1-3 представниками Ampersand Education Foundation (за можливості оффлайн) у режимі онлайн. Час і бажана форма проведення обиратимуться спільно із кандидатами. Співбесіди будуть проходити у період з 21 липня з 26 липня.

 

Під час співбесіди інтерв’юери оцінюватимуть: 

  • комунікативні та когнітивні навички кандидата
  • рівень володіння українською та англійською мовами
  • структурність мислення
  • навички критичного мислення
  • та інші компетенції, які є типовими для оцінювання представниками цільових компаній та програм MBA провідних світових університетів. 

Оцінка за всіма критеріями відбуватиметься комплексно та без формалізованої шкали. Інтерв’юери колегіально сформулюють аналітичні записки про кожного з кандидатів, які будуть надані донорам під час голосування у фінальній частині відбору.

 

Shortlist буде сформований з 26 липня по 27 липня.

 

Крок 5. Увійти у shortlist відбору після чого донори проведуть голосування за найкращих кандидатів на отримання стипендій. Голосування буде відбуватися з 29 липня по 01 серпня.

 

Сповіщення кандидатів про результати відбудеться у період з 2 серпня (телефонним дзвінком та електронним листом). Кандидати мають підтвердити, що вони погоджуються стати реципієнтами стипендії до 4 серпня.

 

У випадку, якщо переможці голосування:

– відповідають критеріям наявності громадянства України

– будуть рекомендовані до зарахування у KSE на програму Master’s program in Business and Financial Economics

– не будуть реципієнтами інших стипендій KSE (або відмовляються від них)

– дадуть згоду на отримання стипендії Ampersand Education Foundation у зазначений умовами термін.


Вони автоматично вважатимуться реципієнтами стипендії. У випадку, якщо переможець голосування не відповідатиме одному з критеріїв, він автоматично дискваліфікується, а його місце займає наступний за рейтингом результату голосування кандидат (який або яка відповідатиме вказаним вимогам).

 

Waiting list (список очікування).

Кандидати, які увійшли до фінальної частини відбору, але яких не було обрано – автоматично потрапляють у waiting list (список очікування).

 

Сповіщення кандидатів з waiting list відбудеться у період з  05 серпня по 06 серпня (телефонним дзвінком та електронним листом). 

 

Крок 6. Стати стипендіатом Ampersand Education Foundation та офіційно бути зарахованим до Київської школи економіки на програму “Економіки бізнесу та фінансів”

 

Зауважте, що представники Київської школи економіки не залучені до процедури відбору стипендіатів і не контролюють жоден з її етапів. 

 

Ознайомитись з усіма процедурними деталями відбору можна за посиланням.

 

Будемо раді відповісти на всі ваші запитання:

 +380 67 434 71 63