Вступні іспити відбуваються влітку у дати визначені графіком вступної кампанії. Вступники мають скласти іспит з економіки у формі співбесіди та англійську мову (якщо не складали ЄВІ). 

 

Співбесіда

 

Абітурієнти проходять інтерв’ю англійською мовою з двома викладачами KSE. Інтерв’юери, здебільшого, ставлять питання про освітній та професійний досвід абітурієнта, його подальші плани щодо кар’єри, перевіряють знання англійської мови, а також рівень ознайомлення з навчальним планом магістерської програми KSE. Під час інтерв’ю можуть також обговорюватися подані аплікантом документи.

 

Дві поради щодо підготовки до співбесіди:

 

  1. Ознайомтесь з програмою KSЕ. Подивіться, які курси читаються на першому та другому роках навчання. Всі назви курсів та їх зміст доступні на нашому сайті. Деякі студенти, на жаль, дізнаються лише на вступному інтерв’ю, що економіка, яку викладають у KSE кардинально відрізняється від тої економіки, якої навчають на більшості бакалаврських програм в Україні.
  2. Слідкуйте за подіями в країні та світі. Дуже важливо, щоб абітурієнт був в курсі економічної ситуації та останніх суспільно-економічних подій.

 

Для підготовки до питань з економіки ми рекомендуємо читати підручник з економіки (бажано англійською мовою): McConnell, Brue, Flynn. Principles of Economics. McGraw-Hill publishing (будь-яке видання).

 

Підготовчі курси

Підготовчі курси на магістратуру це можливість:

  • опанувати математику та економіку на рівні необхідному для вступу на наші програми з економіки;
  • відчути ритм навчання у KSE;
  • познайомитись з нашою спільнотою та, можливо, своїми майбутніми одногрупниками.

Як відбуватиметься навчання?

Формат: онлайн.

Мова викладання: англійська

Курс буде проходити на платформі для дистанційного навчання. Перед кожним заняттям ви отримаєте короткий відеозапис із лекційним матеріалом тижня, який ви маєте прослухати. Там само будуть розміщені домашні завдання, які будуть оцінюватися. На занятті ви зможете поставити всі ваші запитання та особисто поспілкуватися з викладачами. 

Вартість одного курсу – 500 грн.

Тривалість навчання:

Математика щосереди з 17 лютого до 17 березня о 19.00 (5 занять)

Економіка щочетверга з 18 лютого до 18 березня о 19.00 (5 занять)
Реєстрація та оплата за посиланням: 

 

 

 Офіційний Telegram-канал вступної кампанії.

Радо відповімо на всі ваші запитання:

 +380 67 434 71 63