Графік вступу буде сформований відповідно до оновлень від МОН. До цього часу ви можете ознайомитись зі списком головних документів, які вам необхідно буде подати для вступу на програму. Зі стартом вступної кампанії список документів та спосіб подачі буде уточнюватись.

Документи для вступу

📌 Мотиваційне есе

Однією із найголовніших частин аплікаційного пакету абітурієнта є мотиваційне есе, що з одного боку, обґрунтовує бажання навчатись на Магістерській програмі з економічного аналізу, а з іншого показує як ступінь магістра може допомогти реалізації ваших планів на майбутнє.

Рекомендації щодо формату: 1-2 сторінки, 12-14 шрифт, інтервал 1,5-2.

Мова: англійська (переклад есе іншою особою заборонено)

Успішне мотиваційне есе має містити відповіді на такі запитання:

• Як ваша попередня освітня підготовка, інтереси та досвід допоможуть вам навчатись на програмі?
  • Як магістерська програма сприятиме вашим короткостроковим та довгостроковим цілям щодо подальшої кар’єри?
  • Яких знань та навичок мені не вистачає і як я можу їх отримати саме у Київській школі економіки?
  • Що мене приваблює у Київській школі економіки?

📌 Рекомендаційні листи

До пакету документів також потрібно додати рекомендаційні листи від двох осіб. Рекомендації не мають писати ваші родичі або друзі. Варто звертатися до людей, які добре знайомі з вашим академічним, робочим або громадським досвідом. Ідеальний, але не обов’язковий варіант: коли один лист написаний викладачем(кою), а  інший роботодавцем. 

Ми очікуємо, що у листі ваші рекомендодавці опишуть ваші інтелектуальні здібності, творчий потенціал, ініціативність, ставлення до інших та лідерські якості.

У листі зазначаються повне ім’я, контакти (телефон і e-mail), посада людини, що надає рекомендацію, мета, з якою надається рекомендація та дата. Лист завіряється підписом особи, що надає рекомендацію.

Рекомендаційні листи можуть бути написані українською чи англійською мовою. В разі, коли рекомендаційний лист написано будь-якою іншою мовою, абітурієнт повинен також подати його переклад англійською мовою, завірений у бюро перекладів.

📌 Диплом бакалавра та додаток до нього, якщо ви вже закінчили навчання, або скан/фото залікової

Якщо ви уже закінчили навчання, будь ласка, надайте диплом та додаток до нього. Якщо ви отримаєте диплом влітку 2021 року, надайте виписку балів чи копію всіх сторінок вашої залікової книжки, попередньо переконавшись у розбірливості інформації у ній. Якщо інформація подана нерозбірливо, можна зробити додатки до копії залікової книжки друкований варіант предметів та оцінок за них у форматі word doc.

📌 Портретне фото

Кольорове портретне фото високої якості. Обличчя має займати ¾ розміру фото.

📌 Копія паспорта та ідентифікаційного коду

📌 Інші документи

Наприклад, ваші публікації, нагороди, результати тестувань (GRE, TOEFL, IELTS) тощо.

Графік вступу буде оприлюднений після затвердження правил вступу у 2021 році.

Абітурієнти мають можливість вступати на обидві магістерські програми KSE одночасно (однорічну магістерську програму з економіки бізнесу і фінансів та дворічну магістерську програму з економічного аналізу). Для цього абітурієнт повинен, у визначені для подачі документів строки, подати один повний пакет необхідних документів, та подати окреме мотиваційне есе на кожну із програм. Більше про програму з економічного аналізу – за посиланням.