Документи для вступу

Магістерська програма "Економіка бізнесу та фінансів"

Вступники повинні подати такі документи:

 

1 липня розпочинається реєстрація електронних кабінетів вступників на сайті Міністерства освіти та науки України. Усі документи мають бути завантаженні у період з 5 липня до 22 липня.

 

1. Мотиваційне есе

Однією із найголовніших частин аплікаційного пакету абітурієнта є мотиваційне есе, що обґрунтовує ваше бажання навчатись на Магістерській програмі з економіки бізнесу та фінансів, адже отриманий ступінь магістра може допомогти реалізації ваших планів щодо подальшої кар’єри та вашим інтелектуальним інтересам. Мотиваційне есе слід написати англійською мовою та подати онлайн разом з іншими документами. Успішне мотиваційне есе має містити відповіді на такі запитання:

  • Як ваша попередня освітня підготовка, інтереси та досвід допоможуть вам навчатись на програмі?
  • Чого ви вже досягли у сфері бізнесу, економіки, фінансів або в інших суміжних галузях?
  • Як магістерська програма сприятиме вашим короткостроковим та довгостроковим цілям щодо подальшої кар’єри?

 

Мотиваційне есе абітурієнт має писати лише самостійно. Есе має бути написане тільки англійською, а не будь-якою іншою мовою. Переклад есе іншою особою заборонений.

Cтуденти, які подають документи на обидві магістерські програми KSE одночасно, повинні надати два окремі мотиваційні есе – окремо для кожної з магістерських програм.

2. Рекомендаційні листи

Рекомендаційні листи мають бути від двох осіб, таких як, викладачі університетів або працедавці, (тобто від людей, які добре знайомі із вашою академічною, професійною чи громадською роботою, і які зможуть охарактеризувати ваші інтелектуальні здібності, творчий потенціал, ініціативність, ставлення до інших та лідерські якості).

Рекомендаційні листи не можуть бути написані друзями або членами сім’ї. Бажано, щоб, як мінімум, один лист був від професора, ознайомленого із вашою академічною роботою.

Рекомендаційні листи можуть бути написані українською чи англійською мовою. В разі, коли рекомендаційний лист написано будь-якою іншою мовою, абітурієнт повинен також подати його переклад англійською мовою, завірений у бюро перекладів.

Будь ласка, зверніть увагу: якщо ви подаєте документи через онлайн форму, ви повинні надати оригінали рекомендаційних листів до Приймальної комісії KSE. Лише після отримання оригіналів рекомендаційних листів буде прийнято остаточне рішення про зарахування.

 

3. Диплом бакалавра та додаток до них

Будь ласка, зверніть увагу: якщо ви подаєте документи через онлайн форму, ви повинні надати оригінали рекомендаційних листів до Приймальної комісії KSE. Лише після отримання оригіналів рекомендаційних листів буде прийнято остаточне рішення про зарахування.

Якщо ви уже закінчили навчання, будь ласка, надайте диплом та додаток до нього. Якщо ви отримаєте диплом влітку 2019 року, надайте виписку балів.

 

4. 4 фотографії 3 см x 4 см

Фотографії мають бути кольоровими, розміром 3 см х 4см. У разі подачі онлайн завантажте фото високої якості.

 

5. Копію паспорта та ідентифікаційного коду.

 

6. Інші документи, які ви вважаєте необхідними, наприклад, ваші публікації, нагороди, результати тестувань (GRE, TOEFL, IELTS) тощо.

Вступники, які отримали знижку, повинні додатково подати в Приймальну комісію заяву на вступ та копію або оригінал диплому бакалавра (якщо він не подавався раніше).