FAQ

Бакалаврські програми Київської школи економіки

Перший новинний телеграм-канал про вступ-2022

Як потрапити на бюджет?

KSE є одним з небагатьох приватних ЗВО, який отримує бюджетні місця, передбачені умовами вступу на 2022 рік, Бюджетним Кодексом і Законом України про вищу освіту. Розподіл бюджетних місць здійснюється за конкурсним балом, їх отримають ті абітурієнти, які матимуть найвищий бал. У 2022 році на бакалаврські програми KSE буде виділено близько 30 бюджетних місць.

 

Максимальна кількість бюджетних місць, які доступні вступникам на освітніх програмах:

 

Бюджетні місця є на таких програмах:

  • Бізнес-економіка 9 місць
  • Економіка і великі дані 6 місць
  • Програмна інженерія та бізнес-аналіз 10 місць

 

Також на освітній програмі Кібербезпека доступні 30 грантових (безоплатних місць).

Чи надаєте ви знижки на навчання або стипендії?

Вступники можуть отримати знижки на покриття вартості навчання за перемогу в олімпіадах з економіки та інформатики (від 50% до 90%), за результатами сесій, а також податкові знижки (до 18%). Щоб скористатися знижкою, переможці олімпіад повинні зайняти певне місце в списку зарахованих абітурієнтів.

 

Детальніше про знижки за посиланням: 

https://kse.ua/ua/community/stories/znizhki-na-navchannya-na-bakalavrskih-programah/

 

Як можна розтермінувати оплату?

Оплата за навчання може здійснюватися кожного терму (міні-семестр по 2 місяці, навчальний рік складає 5 термів), кожного місяця чи щороку. 

 

Бізнес-економіка – 80 000 за рік/ 16 000 за терм/ 8 000 за місяць 

Економіка та великі дані –  80 000 за рік/ 16 000 грн за терм/ 8 000 за місяць  

Програмна інженерія і бізнес-аналіз – 100 000 за рік/  20 000 за терм/

10 000 за місяць

 

* Ціни вказані в гривнях

Чи потрібно додатково підтверджувати знання з англійської мови для вступу?

Ми не вимагаємо додаткових підтверджень знання англійської мови вступниками. Протягом першого року навчання передбачене інтенсивне вивчення англійської мови для того, щоб усі студенти змогли підготуватися до повноцінного англомовного навчання на програмах Бізнес-економіка, Економіка, Програмна інженерія і бізнес-аналіз. Ви зможете читати літературу, писати академічні тексти й комфортно спілкуватися англійською мовою.

Чи можу я вступити одразу на другий курс?

Ні, вступ на старші курси не передбачений. Набір на навчання будемо здійснювати виключно на перший курс.

Чи можу я перевестися з іншого університету?

Навчальний план KSE відрізняється від навчальних планів інших університетів. За умови успішного складання академічної різниці, ви можете поновити своє навчання в нашому університеті.

Де відбуватиметься навчання?

Навчання модернізоване відповідно до вимог сьогодення та адаптоване під змішаний формат (онлайн + офлайн). Це допоможе студентам навчатися в комфортних та безпечних умовах. 

 

Навчання онлайн відбуватиметься на нашій навчальній платформі Moodle, куди завантажуються записи лекцій, практичних занять та завдання. Безпосередньо заняття та їх запис відбуваються на платформі Zoom.

 

Навчання офлайн відбуватиметься у будівлі Київської школи економіки за адресою: вулиця Миколи Шпака, 3, що розташована за 10 хв (пішки) від метро Берестейська та Шулявська. Це сучасна будівля з технічно оснащеними аудиторіями, комфортними зонами для самопідготовки та відпочинку, а також коворкінгами для студентів і викладачів.

Чи є заочна форма навчання?

Ні, в KSE денна форма навчання. Ми вважаємо, що для отримання якісної освіти й міцних професійних та соціальних зв’язків студенти мають навчатися аудиторно, паралельно розвиваючи навички самоорганізації та самоосвіти. 

 

Наразі усі програми модернізовані відповідно до вимог сьогодення та адаптовані під змішаний формат (онлайн + офлайн), що допоможе студентам навчатися в комфортних та безпечних умовах. 

 

Лише на магістерській програмі «Публічна політика і врядування» аудиторне навчання відбувається протягом одного тижня кожного місяця (зокрема, ввечері та у вихідні дні).

 

Чи можу я перевестися на іншу навчальну програму в межах KSE?

Так, ви легко можете змінити програму на першому курсі навчання. На наступних курсах це також можливо, але треба складати іспити з необхідних дисциплін.

Як отримати безкоштовний доступ до Coursera?

Київська школа економіки є першим навчальним закладом України, що надає безоплатний доступ до Coursera з можливістю отримати сертифікат світового університету. Ми не обмежуємо своїх студентів у виборі курсів, навіть якщо вони відрізняються від обраної програми навчання. Кількість курсів і слухачів від університету на один курс необмежена. Координатори навчальних програм допомагають студентам правильно оцінити рівень підготовки та навчальний план, щоб обрати курс, розпочати прослуховування та успішно завершити його.

Я не з Києва. Чи можна отримати місце в гуртожитку?

Київська школа економіки пропонує систему студентських колівінгів (coliving). Це орендовані багатокімнатні комфортні квартири в Києві: у зручних районах, біля метро, з гарними умовами для спільного побуту студентів. Тут студенти мешкають по 2-4 людини в кімнаті, навчаються разом, готуються до іспитів, проєктів і занять. За проживання сплачують студенти.

Яка вартість проживання в гуртожитку і чи є знижки?

Орієнтовна вартість проживання в колівінгах складає 200$ доларів на місяць (станом на 2021 рік). Знижок на проживання для студентів бакалаврату не передбачено.

Чи можна отримати реєстрацію місця проживання в гуртожитку на час навчання?

Ні, для колівінгів такої опції не передбачено.

Чи можна взяти академічну відпустку?

Студенти мають право на академічну відпустку за:

 

  1. участю в програмах академічної мобільності;
  2. станом здоров’я: у випадку зниження працездатності внаслідок порушень функцій організму, що зумовлені гострим захворюванням і потребують тривалого відновлювального періоду лікування; у випадку загострення хронічних захворювань або з частими захворюваннями (понад один місяць); у випадку анатомічних дефектів, які не дають змоги провести відновлювальне лікування під час навчання;
  3. призовом на строкову військову службу;
  4. сімейними обставинами: вагітність та пологи; догляд за дитиною до досягнення нею 3-х років; догляд за дитиною, яка потребує домашнього догляду згідно з медичним висновком, але не більш як до досягнення дитиною 6-річного віку; необхідність догляду за членами родини; інші обставини, що мають безпосереднє відношення до студента, належним чином обґрунтовані й мають документальне підтвердження. 

 

Протягом навчання за певним рівнем вищої освіти студент може скористатися правом на отримання академічної відпустки один раз. Максимальна тривалість академічної відпустки становить 1 рік.

Чи є військова кафедра?

Нині Київська школа економіки не має власної військової кафедри. Але залежно від попиту з боку студентів, ми будемо намагатися задовольнити цю потребу. Ми плануємо організувати навчання на військовій кафедрі через партнерство з іншими закладами вищої освіти. 

Як проходить стажування?

З кінця другого курсу студенти проходять 2 місяці літнього стажування в провідних компаніях, зокрема у партнерів KSE. Вони отримують не тільки персональні контакти, а й знайомляться з конкретними бізнес-процесами різних компаній. Це дозволяє застосовувати набуті знання, а також забезпечує швидку адаптацію й працевлаштування після випуску. Ми допомагаємо обрати найбільш відповідне місце для стажування. Завершуючи навчання, студенти роблять свій проєкт (дипломну роботу), який може стати стартапом.

За що можуть відрахувати з навчання?

Ми не відраховуємо за незадовільні оцінки в навчанні (тільки якщо таких оцінок чимало). Якщо студент отримав незадовільні оцінки, він може прослухати дисципліну ще раз і скласти необхідні іспити. Але відраховуємо за списування після двох випадків. Перший випадок – попередження. Ми переконані, що знання мають здобуватися чесно, це сприяє вихованню самоорганізованості й відповідальності за свої рішення й рівень знань.

Як відбувається навчання?

Навчання офлайн – вагомий пріоритет Київської школи економіки.  Ми розуміємо цінність живого спілкування і робимо все, щоб навчання відбувалося у кампусі. Наразі задля можливості комфортного та безпечного навчання студентів, програми адаптовані під змішаний формат (онлайн + офлайн). 

 

Всі лекції та практичні заняття відбуваються та записуються в Zoom, а потім завантажуються на нашу навчальну платформу Moodle. Студенти можуть переглянути матеріал для повторення або якщо пропустили заняття.

Будемо раді відповісти на всі ваші запитання

Контакти відділу з питань набору студентів

 

📞 +38(067)434-71-63

 

[email protected]

Долучайтесь до нашого Telegram-каналу про вступ

inst