Аналітик з питань охорони здоров'я

KSE оголошує конкурс на заміщення відкритої вакансії Аналітика з питань охорони здоров’я з залученістю на короткий термін (строком від 2 до 4 місяців) або на повну зайнятість (за результатами співбесіди).

Аналітик надаватиме технічну підтримку у розробці нових методологій збору даних стосовно потреби в лікарських засобах та медичних виробах, верифікації розроблених методологій у тісній співпраці з Міністерством охорони здоров’я України, Центром громадського здоров’я України, іншими установами, зовнішніми експертами лікарями та організаціями, що представляють пацієнтів.

ТРИВАЛІСТЬ ПРОЕКТУ

Липень-серпень 2019, може бути продовжено на 2 місяці або переведено на повний робочий день, залежно від результатів проекту.

Робота аналітика з питань охорони здоров’я включатиме, але не обмежуючись цим, наступне:

• Проведення досліджень в клінічній та бізнес сфері (розподіл фінансових ресурсів, логістика, оцінка роботи персоналу та матеріально-технічного забезпечення закладів охорони здоров’я), функціональних областях або аналіз даних для підтримки прийняття клінічних та управлінських рішень
  • Проведення інтерв’ю та структурування отриманої інформації
  • Збір вимог від багатьох зацікавлених сторін
  • Збір даних з різних джерел (медичні статистичні форми, медичні протоколи, міжнародні джерела, клінічні дослідження тощо)
  • Аналіз існуючих методологій збору даних стосовно потреби лікарських засобів та медичних виробів та розробка, верифікація (на основі наявних даних) нових підходів збору потреби (на основі медичних протоколів, кращих міжнародних практик тощо).

Очікуємо, що Ви:

• Маєте диплом лікаря або еквівалент в технічних областях
  • Маєте відмінні організаційні навички
  • Маєте досвід своєчасного надання якісних результатів проекту та роботи з багатьма зацікавленими сторонами
  • Маєте професійний досвід підготовки досліджень, аналізу даних, розробку ІТ-продуктів тощо
  • Маєте відмінні комунікаційні, презентаційні та комп’ютерні навички; здатні розробляти власні якісні продукти на програмному забезпеченні Microsoft Office, включаючи Word, Excel і PowerPoint.
  • Володієте англійською мовою на рівні вище середнього
  • Здатні аналізувати та синтезувати наукову та ділову літературу

Перевагою буде:

• Досвід роботи з органами влади України та їх представниками
  • Знання ринку лікарських засобів і медичних виробів

Переваги співпраці з нами:

• захоплююча, динамічна робота з можливістю росту і навчання
  • робота у сильній команді найкращих у своїй сфері професіоналів
  • гідна та своєчасна компенсація
  • дружна команда та сприятливе демократичне робоче середовище

Як податись:

Надсилайте резюме на електронну адресу [email protected], вказавши у темі листа “PHARMDEMAND.

Ми зв’яжемось із Вами в разі виявлення відповідності нашим очікуванням.