Академічні семінари у Київській школі економіки

Київська школа економіки проводить серію щотижневих академічних семінарів з метою професійного обговорення найновіших економічних досліджень (у тому числі незавершених) та актуальних питань економічної політики. На семінарах, де дослідники та розробники політик представляють свої доробки, слухачі матимуть змогу вивчати та розвивати нові ідеї, а дослідники отримати рекомендації та відгуки гостей заходу.

Якісні академічні дослідження є одним із основних напрямків діяльності Київської школи економіки. Викладачі активно задіяні в наукових дослідженнях, які публікуються у західних реферованих журналах, щороку випускники KSE вступають на докторські програми у США та Європі. Важливою складовою академічної культури є наукові семінари, які дозволяють обмінюватися найновішими дослідженнями та отримувати зворотній зв’язок щодо свого дослідження. 

 

Щотижня Київська школа економіки проводить академічні семінари, які є відкритими для всіх зацікавлених. Завданням академічного семінару KSE є створення потужної академічної спільноти однодумців, які діляться своїми дослідженнями, знаходять нові контакти для подальшої співпраці та залишаються в курсі найновіших методів та напрямів досліджень в економіці. Ми запрошуємо до участі у семінарах не лише викладачів та випускників KSE, які займаються академічними дослідженнями. Нашими спікерами є також науковці та студенти з найкращих університетів Європи, США та Азії. Наші двері завжди відкриті і для українських науковців, які залучені у якісні дослідження і готові поділитися ними з науковою спільнотою.

 

Академічні семінари проходять щотижня, мова – англійська. 

 

Якщо ви хочете підписатися на розсилку анонсів академічних семінарів, будь ласка, зареєструйтеся

 

Якщо ви хочете презентувати своє дослідження на семінарі, щоб отримати відгуки колег-науковців, будь ласка, напишіть Соломії Шпак, викладачці KSE, яка координує семінари, на пошту [email protected]

 

Семінари проходять за підтримки уряду Швеції.