Ukraine Economy Week (UEW)* — це серія заходів, організованих KSE, двічі на рік — навесні та восени. Другий рік поспіль осінній Тиждень економіки організовується у співпраці з ICU та центрований довкола міжнародної фінансової конференції — Ukrainian Financial Forum, організованого ICU за підтримки KSE в Одесі. Цього року партнером Ukraine Economy Week став Європейський банк реконструкції та розвитку (EBRD).
Цього разу дискусії, публічні лекції та експертні обговорення будуть зосереджені на різних аспектах продуктивності та основних факторах економічного зростання. Ми поговоримо про продуктивність у широкому сенсі — у бізнесі, врядуванні, академічному середовищі, від індивідуального і до національного рівня. На вас чекають відкриті лекції успішних бізнесменів, відомих академіків, державників та політиків.
З 17 по 23 вересня ключовий фактор виробництва — продуктивність буде у центрі уваги.
ПРОГРАМА
ПОНЕДІЛОК, 17 ВЕРЕСНЯ 2018
0. Готуйся до майбутнього сьогодні: сучасні тренди міжнародної освіти
Поєднання українського контексту та європейських напрацювань — саме це даватиме нова спільна програма Стокгольмської школи економіки у Ризі та Київської школи економіки, додаткова опція навчальної програми — можливість отримати американський диплом Університету Х’юстона. Але давайте поговоримо про це ширше: які тренди притаманні сучасній освіті, які знання треба отримувати сьогодні, щоб стати спеціалістом через 5 років, чи важливо українцям мати закордонний диплом та чи сприяє якісна освіта “відтоку мізків” — ставте ці запитання нашим спікерам. Про сучасну освіту говоритимуть.
Андрій Паалзов, Ректор, Стокгольмська школа економіки у Ризі
Тимофій Милованов, Почесний президент, Київська школа економіки
Після події відбудеться підписання Меморандуму про співпрацю.
Формат: виступи визначних у академічних колах спікерів, за якими слідуватиме підписання Меморандума про взаєморозуміння між Стокгольмською школою економіки у Ризі та Київською школою економіки Місце проведення: вул Дмитрівська, 92-94, 4 поверх 408 аудиторія Дата та час: 17 вересня, 14:00 – 15:30 Мова: англійська (без перекладу)
1. Відкриття. У фокусі: Прогрес українських реформ
Офіційне відкриття четвертого Ukraine Economy Week. Подія буде зосереджена на академічному, глибокому та дещо провокативному огляді процесу українських реформ з 2014 року. Звіт підготовлений дослідниками KSE та буде ексклюзивно презентований тільки під час Тижня економіки та лише для гостей події-відкриття тижня та Ukrainian Financial Forum у Одесі. Просте пояснення найбільш складних реформаторських процесів.
Серед спікерів:
Френсіс Маліж, виконавчий директор по Східній Європі та Кавказу (Європейський банк реконструкції та розвитку)
Сергій Марченко, заступник голови Адміністрації Президента
Григорій Овчаренко, Директор, Голова відділу управління активами, ICU
Тимофій Милованов, Почесний президент KSE
Формат: інтерактивна презентація/дебати між представниками KSE, урядом та представниками міжнародних організацій
Місце проведення: mOre, вул. Велика Васильківська, 100
Дата та час: 17 вересня, 19:00 – 21:00
Мова: англійська (без перекладу)
Медіа: запрошені
Вартість квитка 200 гривень.
Посилання на купівлю квитка буде надіслане Вам після реєстрації:
Всі отримані кошти будуть використані для підтримки освітніх програм KSE.
ВІВТОРОК, 18 ВЕРЕСНЯ 2018
2. Як підвищити експорт та сприяти економічному зростанню приватного сектора в Україні? Аналіз секторів українського виробництва, сільського господарства та інформаційних технологій (МАІТ)
Інтерактивна та змістовна презентація звіту про виклики, що постають у процесі розкриття потенціалу приватного сектору та розвитку стійкої ринкової економіки в Україні. Звіт був підготовлений для Європейського банку реконструкції та розвитку командою KSE (Олександр Шепотило, PhD, Костянтин Кравчук, Наталія Шаповал, Тетяна Тищук).
Спікери:
Костянтин Кінцурашвілі, головний регіональний економіст Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР)
Тимофій Милованов, почесний президент (KSE)
Наталія Шаповал, віце-президент з економічно-політичних досліджень (KSE)
Формат: презентація та дискусія між представниками Київської школи економіки та Європейського банку реконструкції та розвитку Місце проведення: вул Дмитрівська, 92-94, 4 поверх 408 аудиторія Дата та час: 18 вересня, 19:00-20:00 Мова: англійська
3. П’ять найкращих способів прибрати у кімнаті під час сесії: міфи про прокрастинацію
Прокрастинують всі, 25% людей прокрастинують хронічно, і для всіх прокрастинаторів це виливається у проблеми з фінансами, здоров’ям, відносинами, стрес. Саме про це ми й будемо говорити: розвінчувати міфи про прокрастинацію та шукати дієві рецепти.
Запрошуємо студентів та всіх зацікавлених на відкриту лекцію професора Київської школи економіки Володимира Вахітова. Володимир отримав докторський ступінь Ph.D. в Університеті Кентуккі (США). Він є фахівцем з економетрики та статистики, обробки великих даних, вивчає, як вижити та стати успішним у великому сучасному місті, цікавиться поведінковою економікою, тому знає, чому ми думаємо не так, як ми думаємо, що ми думаємо.
4. Лекція Геннадія Чижикова “Торгово-промислова палата або навіщо об’єднується бізнес”
Що підштовхує бізнес до об’єднання? Чому сучасні підприємства обирають кооперацію, а не конкуренцію? Відповідь складна і проста одночасно — довгострокові стратегії успіху вимагають саме таких дій.
Спікер: Геннадій Чижиков обіймає посаду президента Торгово-промислової палати України з 2013 року. Він є почесним консулом Франції, членом Ради директорів Генеральної Асамблеї Європалати, членом HC ASPEN Institute Kyiv, ініціатором AIESEC Ukraine, Президентом John Hughes Business Club, заслуженим економістом України, доктором економічних наук, професором.
Після лекції відбудеться урочисте підписання меморандуму про співпрацю між Торгово-промисловою палатою України та KSE.
Формат: відкрита лекція, підписання меморандуму Дата та час: 19 вересня, 17:00 Місце проведення: вул Дмитрівська, 92-94, 408 аудиторія Мова: українська Реєстрація
ЧЕТВЕР, 20 ВЕРЕСНЯ 2018
5. UFF. День 1: Макроекономічна ситуація в Україні та світі
Ukrainian Financial Forum 2018 (UFF) – провідний майданчик для обговорення найсерйозніших фінансових подій та тенденцій в Україні та в світі.
У перший день Форуму представники розвинутих ринків, у тому числі Китаю, США та Великої Британії, дадуть орієнтир, куди рухатимуться глобальні економіки. А представники українського уряду та найбільшого державного й приватного бізнесу висвітлять, чого від цього треба чекати Україні, та чи є у неї свій власний шлях.
Формат: міжнародна конференція Дата та час: 20 вересня, 7:45 – 18:00 Місце проведення: готель Bristol, вул. Пушкінська 15, Одеса Мова: англійська Медіа: присутні
6.UFF. День 2: Ринки капіталів в Україні – як зробити прогрес реальністю
Ми віримо, що інновації — шанс України на світове технологічне лідерство. Батл стартапів, панель щодо майбутнього крипто валюти та венчурного інвестування у високотехнологічні активи в Україні – все це чекає на учасників Форуму у другий день, разом із панелями щодо розвитку українського ринку капіталу.
Формат: міжнародна конференція Дата та час: 20 вересня, 7:45 – 18:00 Місце проведення: готель Bristol, вул. Пушкінська 15, Одеса Мова: англійська Медіа: присутні
7. Фінансова система: як організувати її ефективно
Закриватимемо четвертий Ukraine Economy Week лекцією Бо Беккера, Gösta Olsson професора з фінансової економіки Стокгольмської школи економіки, лауреата премії the Nordea Price за краще дослідження з корпоративних фінансів на щорічній зустрічі Європейської фінансової асоціації, степендіата Lamfalussy Research Fellowship від Європейського центрального банку.
Формат: відкрита лекція Дата та час: 21 вересня,19.00-20.30 Місце проведення: вул Дмитрівська, 92-94, 408 аудиторія Мова: англійська