Тренінг “Як пробитися в Scopus: від ідеї до публікації” (Одеса)
Description
Київська школа економіки та Програма академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні запрошують викладачів вищих навчальних закладів на тренінг “Як пробитися в Scopus: від ідеї до публікації”, який відбудеться 17 листопада в Одесі.
Ми розглянемо такі питання:
Що таке сучасне дослідження у сфері соціальних наук?
Як знайти ідею і сформулювати тему для дослідження?
Де взяти потрібні дані?
Де шукати літературу? Що шукати в літературі? Як написати якісний огляд літератури?
Робота зі спеціальним бібліографічним програмним забезпеченням
Які потрібно зробити кроки, щоб опублікувати своє дослідження у західному журналі? Що таке Double Blind Peer Review?
Способи фінансування дослідницької діяльності: які програми пропонує Fulbright Ukraine для проведення досліджень в університетах, наукових та дослідницьких інституціях США
Розклад тренінгу:
9:30-10:00 – Реєстрація.
10:00-11:30 – Секція 1. Програми обмінів і стажування Уряду Сполучених Штатів для викладачів, дослідників та адміністраторів навчальних закладів; критерії оцінювання конкурсних робіт.
Як знайти ідею для дослідження, де шукати літературу та дані, як подаватися на конференції.
11:30-11:45 – Перерва на каву
11:45-13:15 – Секція 2. Підготовка наукової статті: ідеї, дані, література.
13:15-13:45 – Перерва
13:45-15:15 – Секція 3. Обговорення і аналіз статті в економічному журналі, який входить до бази Scopus. Обговорення власних ідей учасників, оцінка ймовірності можливої публікації.
Якщо у вас є ідеї щодо вашої статті або заявки на грант, Володимир Вахітов готовий обговорити їх з вами під час третьої секції.
Викладачі тренінгу:
Володимир Вахітов отримав ступінь Ph.D. з економіки в університеті штату Кентукі, зараз викладає в Київській школі економіки статистику та економетрику, поведінкову економіку, економіку міста. Його наукові дослідження зосереджені на сфері економіки регіонів та міст, теорії агломерації та економіки виробництва. Володимир отримав багато грантів та стипендій, серед яких декілька програм з фінансування освіти в університеті штату Кентукі, а також гранти на індивідуальні дослідження від Всесвітньої мережі розвитку та Консорціуму економічної освіти та економічних досліджень.
Брав участь у роботі відбіркової комісії для фіналістів конкурсів Фулбрайт, а також як експерт з початкового відбору заявок. Має досвід публікацій досліджень в іноземних економічних журналах, що входять в міжнародні рейтинги і бази даних (Scopus, Web of Science), а також великий досвід представлення робіт на міжнародних конференціях.
Інна Бариш – заступник директора Програми імені Фулбрайта в Україні, координатор програм обміну для молодих науковців і студентів. Інна розповість про програми обмінів і стажування Уряду Сполучених Штатів для викладачів, дослідників та адміністраторів навчальних закладів, загальну філософію грантодавчих інституцій США; критерії оцінювання конкурсних робіт у фулбрайтівських конкурсах.
Для кого цей тренінг:
Для викладачів вищих навчальних закладів (викладачів; аспірантів та дослідників, які ще не мають наукового ступеня; кандидатів наук; докторів наук), які володіють англійською мовою і зацікавлені проводити дослідження у сфері соціальних наук, в тому числі в інших країнах.
Дата та час:17 листопада, 9:30.
Місце проведення: Дніпро, Коворкінг365, вул. Харківська 8А, 4 поверх.
Учасники тренінгу отримають сертифікати.
Мова заходу: українська, з англомовними слайдами.
Участь у першій і другій секції тренінгу безкоштовна за попередньою реєстрацією. Участь у практичному семінарі безкоштовна за умови складення учасниками тесту за матеріалами академічної статті (доступ до статті та тесту всі зареєстровані учасники отримають після 1 листопада; відповіді можна надіслати до 13 листопада). Учасники, які не склали тест, можуть взяти участь у семінарі, сплативши його вартість – 300 грн.