Scholarships 2021

MA in Economic Analysis

Місія Київської школи економіки – підготувати інтелектуальне підґрунтя для сильної та інновативної економіки України. Тому ми прагнемо, щоб найталановитіші студенти здобули якісну освіту. У цьому нас підтримують партнери та меценати Школи. Завдяки їхній підтримці ми маємо змогу надати стипендії та гранти на навчання студентам магістерської програми “Економічний аналіз”.

 • Стипендії

 

Оплата вартості навчання на магістерській програмі “Економічний аналіз” поділена на 10 платежів – окремо за кожен із 10 навчальних термів (модулів). 

 

Вступники, які найкраще складуть іспит на стипендії (scholarship exams) у квітні і липні отримають стипендії, що надають 90% знижки на вартість першого терму (модуля) навчання. Це означає, що стипендіатам потрібно буде сплатити лише 10% вартості терму І (першого модуля). 

 

Далі стипендії перерозподілятимуться, виходячи з академічної успішності студентів протягом навчального року. 

 

 • Якщо середній бал студента після терму I (модуля І) становить щонайменше 91, він збереже/отримає таку саму знижку і на наступний терм.

 

 • Якщо середній бал студента після закінчення терму І (модуля І) менший за 91, то за наступний терм (терм ІІ, модуль ІІ) потрібно буде сплатити 10% його вартості (1800 грн) протягом навчання, а решту – після закінчення навчання на програмі (див. наступний розділ “Відтермінування оплати”). 

 

 • Якщо після терму ІІ (модуля ІІ) середній бал знову становить щонайменше 91, то загальна вартість терму ІІІ (модуля ІІІ) знову становитиме лише 10% від його повної вартості. Аналогічна логіка застосовується для всіх подальших термів.

 

Щоб фінансово підтримати студентів, які не отримали стипендію, Київська школа економіки запровадила систему відтермінування оплати. Також ми надаємо додаткову фінансову підтримку студентам, які мають крайню фінансову потребу.

 

 • Відтермінування оплати

 

Кожен студент може звернутися з проханням про відтермінування оплати.

 

Відтермінована оплата за навчання починається через рік після закінчення навчання.

 

Студентам, які не мають стипендію (знижку у розмірі 90%) на покриття вартості навчання у певному термі (модулі), потрібно буде сплатити 1800 гривень (10% вартості) за цей терм (модуль) протягом навчання, а залишок (90% вартості навчання у цьому термі) – вже після закінчення програми.

 

Вступникам, які мають крайню фінансову потребу, водночас з відтермінуванням оплати за навчання (окрім початкового внеску 3600 грн) також пропонується додаткова безоплатна поточна фінансова підтримка (див. наступний розділ “Гранти”). Цю підтримку розподіляє Комітет з фінансової підтримки KSE.

 

Якщо випускник матиме фінансову потребу після закінчення навчання, він / вона може подати заявку на подальше відтермінування / звільнення від сплати до Комітету фінансової підтримки KSE (наприклад, в разі навчання на докторантурі / іншій магістерській програмі, перебування на державній службі тощо).

 

 

KSE піклується про своїх випускників і за необхідності готова не просто відтермінувати чи скасувати залишкову суму оплати за навчання, а може навіть організувати збір додаткових коштів серед спільноти Школи, щоб допомогти випускникові у скрутному становищі.

 

 • Гранти “Таланти з регіонів” та фінансова підтримка

 

Гранти надають можливість студентам отримати додаткову безоплатну фінансову підтримку під час навчання в KSE. Зокрема щомісячні стипендії на поточні витрати та можливість проживати безкоштовно у студентському хостелі KSE. 

 

Отримувачі таких грантів мають зробити початковий внесок у розмірі 3600 грн в рахунок вартості навчання. Це єдиний платіж протягом навчання – далі вони отримають відтермінування решти вартості навчання. Жодних інших поточних внесків за навчання не передбачено (оплата всієї залишкової суми повністю відтермінована). 

 

Для отримання гранту “Таланти з регіонів” потрібно: 

 

 • надати документи, що підтверджують некиївську реєстрацію місця проживання та здобуття бакалаврської освіти у некиївському виші; 

 

 • надати документи, що підтверджують фінансову потребу (довідку про склад сім’ї, доходи родини за 2020 рік та лист обґрунтування фінансової потреби); 

 

 • успішно скласти іспит на здобуття стипендії. 

 

Для отримання фінансової підтримки “за потребою”: 

 

 • надати документи, що підтверджують фінансову потребу (довідку про склад сім’ї, доходи родини за 2020 рік та лист обґрунтування фінансової потреби); 

 

 • успішно скласти іспит на здобуття стипендії.

 

Базова пропозиція з відтермінування оплати за навчання

 

 • Початковий внесок у розмірі 3600 грн для покриття 20% терму I (модуля І) + відтермінування на виплату залишку за цей терм (або також може бути зараховано як 10% за терм I і 10% за терм II)

 

 • Оплата 10% або 20% вартості навчання (на вибір студента), починаючи з терму II + відтермінування на решту. Додаткова знижка в разі оплати 20% вартості навчання впродовж навчання: залишок після випуску становитиме не 80%, а 70%.

 

Тривалість і частота відтермінованих платежів

 

 • Базовий сценарій: 10 років, щорічна періодичність
 • Студенти можуть збільшувати частоту / обирати коротші періоди на стадії контракту або пізніше
 • Дозволено передоплату (завчасні платежі)
 • Затримки платежів вимагають попереднього повідомлення / погодження з фінансовою службою KSE.

 

Наприклад: 

Вартість навчання 180000 грн

Кожного терму/модуля: 1800 грн (всього 10 модулів і, відповідно, таких платежів протягом навчання на програмі теж 10)

На решту суми – відтермінування

Після завершення навчання до виплати: 162000 грн

Щорічно рівними частинами: 162000 грн на 10 років = 16200 грн щорічно (1350 грн щомісяця)

 • Чому ми впевнені у системі відтермінування оплати

 

Якісна освіта є дорогою, тому що вона потребує залучення дорогих якісних ресурсів та приносить її здобувачам величезну віддачу протягом всього подальшого життя. Саме таку освіту дають магістерські програми з економіки KSE. Ми добре усвідомлюємо, що не всі охочі здобути освіту в KSE мають достатньо ресурсів для сплати повної вартості наших магістерських програм вже під час навчання.

 

Система відтермінування оплати за програму “Економічний аналіз” відчинить двері до успішної кар’єри для всіх охочих вчитися незалежно від поточних фінансових можливостей. Ми маємо  переконливі підстави стверджувати, що зарплата переважної більшості випускників KSE легко дозволяє здійснювати відтерміновані платежі після закінчення свого навчання. Таким чином ми пропонуємо студентам навчатися тут і зараз за рахунок підтримки від партнерів і меценатів Школи, а сплатити вартість навчання після випуску, вже маючи стабільний дохід і престижну роботу. 

 

65% опитаних випускників Київської школи економіки вказують, що одразу після випуску мають зарплату понад тисячу доларів на місяць. Водночас понад 30% випускників мають щорічне зростання зарплати у понад 30%, тобто наші випускники швидкими темпами просуваються кар’єрними сходами.

 

Ще протягом навчання чи одразу після випуску студенти отримують пропозиції працевлаштування від таких компаній і установ, як PwC, Deloitte, EY, KPMG, McKinsey & Company, Genesis, Luxsoft, Національний банк України тощо.

 

Охочим продовжити навчання за кордоном KSE забезпечує преференційні умови для вступу (з повним фінансуванням) на Ph.D. в Університет Х’юстона та потужну підтримку для вступу та отримання стипендій в інших престижних університетах США, Канади та Європи.

 

Основну навчальну програму доповнюють soft skills workshops: лекції і зустрічі з роботодавцями, випускниками, цікавими спікерами для розвитку “м’яких” навичок.

 

KSE рекомендує топ-студентів топ-роботодавцям, які постійно шукають кадри серед наших студентів.