How to apply:
timeline & documents

MA in Economic Analysis

Якщо ви хочете 1 вересня 2019 року розпочати навчання на магістратурі “Економічний аналіз” у Київській школі економіки, вам потрібно зробити кілька кроків:

 

 • 13 травня-3 червня зареєструватися на здачу єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЗНО з англійської мови) у Київській школі економіки.
 • 13-31 травня скласти додатковий фаховий іспит з економіки (тільки для вступників, у яких попередня освіта неекономічна). Іспит проходить у формі письмового тесту.
 • 2 липня скласти єдиний вступний іспиту з іноземної мови (ЗНО з англійської мови).
 • 10-23 липня подати пакет документів, щоб ми зареєстрували вас як вступника у державній базі ЄДЕБО:
  – паспорт і його копію
  – військовий квиток (для військовозобов’язаних) і його копію
  – диплом і додаток до нього (+копії)
  – чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см
  – письмове мотиваційне есе з обгрунтуванням цілей навчання (англійською мовою)
  – два рекомендаційних листа (українською або англійською мовою)
  – копію першої сторінки паспорта громадянина України для виїзду за кордон, у разі наявності
 • 10-26 липня скласти вступний іспит з економіки. На програмі “Економічний аналіз” іспит буде відбуватися письмово у формі тестів.

 

До 1 серпня вступники отримають рекомендації до зарахування.

 

Київська школа економіки надає можливість отримати стипендії, які покривають 80%-100% вартості навчання, та грант “Таланти з регіонів”. Для отримання стипендії, окрім вступних іспитів, потрібно здати іспит на стипендію, який відбудеться 5 липня 2019 року.. Детально про іспит на стипендію та як до нього підготуватися – за посиланням.


Абітурієнти мають можливість вступати на обидві магістерські програми KSE одночасно (однорічну магістерську програму з економіки бізнесу і фінансів та дворічну магістерську програму з економічного аналізу). Для цього абітурієнт повинен, у визначені для подачі документів строки, подати один повний пакет необхідних документів, та подати окреме мотиваційне есе на кожну із програм.