FAQ

Bachelor’s Programs of Kyiv School of Economics

Як вступити на бакалаврат?

Вступ на бакалаврські програми відбувається в рамках загальних умов прийому до закладів вищої освіти, які затверджує МОН України.

Подача заяв на вступ відбуватиметься електронним шляхом. Вона розпочнеться 14 липня 2021 року та завершиться 23 липня 2021 року. Якщо МОН України змінить ці терміни, ми обов’язково поінформуємо про це.

Для вступу потрібно скласти ЗНО з трьох визначених предметів і подати мотиваційний лист.

Графік проведення ЗНО оприлюднений на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Які сертифікати ЗНО мені необхідно подати для вступу?

Перелік сертифікатів ЗНО для вступу на програму “Економіка і великі дані”:

 • Українська мова та література
 • Математика
 • Третій предмет на вибір вступника

 

Перелік сертифікатів ЗНО для вступу на програму “ІТ і бізнес-аналіз”:

 • Українська мова
 • Математика
 • Третій предмет на вибір вступника

 

У 2021 році приймаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2018, 2019, 2020 та 2021 років.

Графік проведення ЗНО оприлюднений на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

 

Мінімальний пороговий бал сертифікату ЗНО з математики  – 140 балів.

 

Коефіцієнти розрахунку конкурсного балу абітурієнта:

 • Середній бал атестату – 0
 • Українська мова (та література) – 0,25
 • Математика – 0,49
 • Предмет на вибір вступника – 0,25
 • Мотиваційний лист – 0,01

Навіщо подавати мотиваційний лист?

Через мотиваційний лист ми хочемо познайомитися з вами, дізнатись про ваші цілі та плани на майбутнє, почути про попередні досягнення, досвід і хобі. Нам дуже важливо та цікаво знати чому ви обрали саме цю професію і саме нас. Познайомившись з вами зараз, під час навчання в університеті ми допоможемо розкрити ваші сильні сторони. Оцінка мотиваційного листа не буде вирішальною при вступі тому почувайтеся вільно у висловленні своїх думок. 

Мотиваційний лист має бути не більше двох сторінок друкованого тексту формату А4, у якому вступник повинен пояснити свою зацікавленість програмою та свої очікування від навчання на програмі.

Дедлайн подачі мотиваційних листів – 15 травня 2021 року.

Детальний перелік питань, на які ми хотіли би отримати ваші відповіді у мотиваційному листі, можна отримати, звернувшись до відділу набору студентів Київської школи економіки (Маргарита Челакова [email protected] або Марія Чорна [email protected])

Чи потрібно додатково підтверджувати знання з англійської мови для вступу?

Ми не вимагаємо додаткових підтверджень знання англійської мови вступниками. Протягом першого року навчання передбачене інтенсивне вивчення англійської мови для того, щоб усі студенти змогли підготуватися до повноцінного англомовного навчання. Ви зможете читати літературу, писати академічні тексти і комфортно спілкуватися англійською мовою. 

Яка ціна навчання?

Ціна на 2021/2022 навчальний рік на програму “Економіка і великі дані” 75 000 грн\рік та  “ІТ і бізнес-аналіз” 90 000 грн/рік.

Навчання в Київській школі економіки платне. Чи передбачені стипендії чи знижки на навчання?

Передбачена наявність стипендій, які покриватимуть повністю або частково ціну на навчання. Надання таких стипендій залежатиме від рейтингу абітурієнта під час вступу, а також від результатів олімпіадних конкурсів, які відбудуться навесні. 

Чи можу я вступити одразу на другий курс?

Ні, вступ на старші курси не передбачений. Набір на навчання будемо здійснювати виключно на перший курс.

Чи є військова кафедра?

Нині Київська школа економіки не має власної військової кафедри. Але залежно від попиту з боку студентів, ми будемо намагатися задовольнити цю потребу. Ми плануємо організувати навчання на військовій кафедрі через партнерство з іншими закладами вищої освіти.

Де відбуватиметься навчання?

Навчання відбуватиметься у новій будівлі Київської школи економіки, розташованій за 10 хв (пішки) від метро Берестейська. Це сучасна будівля, де будуть облаштовані технічно оснащені аудиторії, комфортні зони для самопідготовки та відпочинку, коворкінги для студентів і викладачів, а також бібліотека.

Які має університет партнерські програми з закордонними навчальними закладами?

Київська школа економіки вже декілька років співпрацює зі Стокгольмською школою економіки в Ризі. Ми маємо спільну програму з Економіки та підприємництва, тривалість навчання на якій становить три роки. Нині розглядаємо можливості партнерств із закордонними університетами для бакалаврських програм.

Хто викладатиме на програмах?

Ми маємо високі вимоги до наших викладачів і з великою відповідальністю ставимося до процесу їх підбору і найму. Частково серед викладачів будуть професори, які вже викладають на магістерських програмах та здобули освіту і викладали в американських університетах. Також викладацький склад поповнять нові викладачі, зокрема фахівці з компаній-партнерів університету. Серед наших викладачів буде чимало тих, хто працює в бізнесі і знає матеріал, який викладає, не лише в теорії, а й на практиці.

Вже у березні ми оголосимо список викладачів. Слідкуйте за нашими анонсами.

Я не з Києва. Чи є можливість отримати місце в гуртожитку?

Нині Київська школа економіки пропонує систему студентських колівінгів. Це багатокімнатні квартири в Києві: у зручних районах, біля метро, з гарними умовами для спільного побуту студентів. Тут студенти мешкають, навчаються разом, готуються до іспитів, проєктів і занять.

Будемо раді відповісти на всі ваші запитання

580b57fcd9996e24bc43c521

+380 67 434 71 63

 

Приєднуйтесь до Telegram-каналу вступників